Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Nikt nie dawał im żadnych szans. Małżeństwo z zespołem Downa po 25 latach, niesłychane, jak się zmienili
Kinga Majewska
Kinga Majewska 19.05.2020 19:55

Nikt nie dawał im żadnych szans. Małżeństwo z zespołem Downa po 25 latach, niesłychane, jak się zmienili

Małżeństwo obchodziło niedawno 25. rocznicę ślubu. Pobrali się, mimo że nikt nie dawał im szansy. Ich historia to przykład dla tych, którzy myślą, że związek i miłość osób chorych na zespół Downa jest skazana na porażkę.

Małżeństwo z zespołem Downa pokazało, że prawdziwa miłość istnieje, nawet mimo przeszkód. Oboje chorują na zespół Downa, a dodatkowo dzieli ich 13 lat różnicy. 25 lat temu jako pierwsze małżeństwo, z zespołem wad wrodzonych wzięli ślub, dziś ich wspólne zdjęcia wzruszają równie mocno, jak te zrobione w 1995 roku.

Małżeństwo z zespołem Downa po 25 latach

Maryanne i Tommiego dzieli aż 13 lat różnicy, ale dla pary z zespołem Downa to nigdy nie był problem, mimo że wszyscy byli przeciwko nim. Małżeństwo, które jest po ślubie już 25 lat, udowodniło wszystkim niedowiarkom, że miłość przezwycięża największe problemy. Jak podaje portal Popularne.pl, kobieta w jednym z wywiadów telewizyjnych powiedziała:

-Mój ślub był najlepszym dniem w moim życiu. Byłam w szoku, kiedy Tommy się oświadczył, ale nie musiałam dwa razy zastanawiać się, czy powiedzieć tak. Tommy i ja nigdy się nie kłócimy. Bardzo kocham mojego męża- podkreśliła Meryanne, dodając, że mężczyzna jest jej najlepszym przyjacielem.

  1. Wielki smutek w życiu Agnieszki Chylińskiej. Tygodnik donosi o przykrych szczegółach
  2. Wcale nie Biedronka ani Lidl. Wiemy, gdzie zrobisz najtańsze zakupy, wyniki badań zdumiewają
  3. Kobieta w zaawansowanej ciąży trafiła do lekarza. Nie mieści się w głowie, co zrobił z jej brzuchem, nie było innego wyjścia

Historia prawdziwej miłości

Małżeństwo pobrało się w Wielkiej Brytanii w 1995 roku- była to pierwsza tak niezwykła para w historii kraju. Maryanne i Tommy swoje śluby odnowili w 2014 roku podczas 20. rocznicy zawarcia małżeństwa.

Choć są ze sobą już ponad 25 lat, ich miłość nadal rozkwita. Małżeństwo chętnie dzieli się swoją historią w Internecie i nie tylko. Siostra Maryenne, która prowadzi ich wspólny profil na Facebooku, często publikuje zdjęcia zakochanej pary. Historie takie jak ta, udowadniają, że prawdziwa miłość istnieje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo

Para w dniu ślubu w 1995 roku.

małżeństwo

To niesamowite jak się zmienili!

małżeństwo

Maryanne ma obecnie 49 lat, a Tommy 62.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja tłumaczy się z mandatów po pogrzebie zamordowanej Kornelii. Mamy oświadczenie
  2. Szumowski podał termin i rozwiał wątpliwości. Kiedy koniec z maseczkami?
  3. Andrzej Zaucha zginął tragicznie. Wszystko przez zdradę, szczegóły odbierają mowę
  4. Ojciec zrobił swojemu dziecku niewybaczalną rzecz. Dziewczynka już nigdy nie odzyska zdrowia
  5. Idziesz na upragnioną wizytę u fryzjera? Lepiej weź więcej gotówki, możesz dopłacić nawet za prostą usługę
  6. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę

Źródło: popularne.pl