Rozrywka.Lelum.pl

fot. facebook.com/Uniwerystet Wrocławski

Małżeństwo rozstało się po niemal 20 latach. Po rozwodzie kobieta dostała list, który wywołał ciarki

29 Lipca 2020

Autor tekstu:

Zuzanna Niedzielska

Małżeństwo podjęło trudną decyzję o rozstaniu po blisko 20 latach razem. To, co kobieta przeczytała po rozwodzie w tajemniczym liście od byłego męża, wywołało u niej dreszcze. Tego się zupełnie nie spodziewała.

Małżeństwo podjęło trudną decyzję o rozstaniu po blisko 20 latach razem. To, co kobieta przeczytała po rozwodzie w tajemniczym liście od byłego męża, wywołało u niej dreszcze. Tego się zupełnie nie spodziewała.

Pewne małżeństwo postanowiło rozwieść się po wielu spędzonych wspólnie latach. Załatwianie formalności trwało bardzo długo, ale w końcu udało się doprowadzić sprawę rozwodową do końca. Tuż po jej sfinalizowaniu, kobieta dostała od mężczyzny prezent oraz tajemniczy liścik. Nie mogła uwierzyć w to, co w nim przeczytała.

Małżeństwo rozwiodło się po prawie 20 latach

Para przeżyła wspólnie ponad 19 lat, jednak po wielu latach razem ich związek uległ wypaleniu. Wkrótce zdecydowali się wziąć rozwód. Małżeństwo wychowywało wspólnie córkę. Gdy wyrok sądu w końcu zapadł, byli partnerzy znów mogli cieszyć się wolnością. Jednak chociaż małżeństwo dobiegło już końca, mężczyzna nadal szukał kontaktu z byłą żoną. Postanowił wysłać jej z tej okazji coś wyjątkowego.

Andrzej

Ponieważ było to długoletnie małżeństwo, były mąż dobrze znał swoją niegdyś ukochaną. Mężczyzna przekazał jej pewien szczególny prezent i dołączył do niego tajemniczy list… Kobieta zupełnie się tego nie spodziewała. Kiedy zobaczyła zawartość, była tak poruszona, że natychmiast zrobiła zdjęcie i wysłała swojej córce.

Kobieta przeczytała tajemniczy list

Mężczyzna zaskoczył swoją byłą żonę romantycznym gestem. Na jej adres przysłał jej ukochane kwiaty, a do bukietu dołączył tajemniczy liścik. Kobieta, czytając treść listu, nie ukrywała zdumienia i wzruszenia.

– Zawsze będę Twój – widniało na kartce.

Wzruszona kobieta natychmiast pokazała ten prezent swojej córce. Dziewczyna dobrze pamiętała, że ojciec zawsze kupował jej mamie kwiaty, na przykład gdy miała gorszy dzień i wiadomość, że zrobił to nawet po rozwodzie, złamała jej serce. Córka postanowiła opublikować romantyczny gest ojca w sieci. Wstawiła w nim zdjęcie kwiatów w wazonie, oraz miłosnych słów na kartce.

– Moi rodzice po ponad 19 latach małżeństwa przechodzili rozwód i dziś został sfinalizowany, a mój tata wysłał mamie jej ulubione kwiaty – napisała pod zdjęciami.

Post zyskał ponad 200 tysięcy udostępnień, a użytkownicy byli równie wzruszeni, co dziewczyna. To musiało być naprawdę kochające się małżeństwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo

Pewne małżeństwo podjęło decyzję o rozwodzie po prawie 20 latach razem.

żona

Mężczyzna tuż po rozwodzie wysłał do kobiety prezent i tajemniczy list.

małżeństwo

Mężczyzna wysłał byłej żonie ukochane kwiaty i romantyczny list. Córka podzieliła się tym wzruszającym gestem w Internecie.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: onet.pl, twitter.com

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Katarzyna Dowbor doprowadziła małego chłopca do łez. Wybuchł płaczem, po tym co powiedziała
Czytaj więcej >

Nowości

W domu Iwony z "Sanatorium miłości" dominuje jeden kolor. Mało kto zdecydowałby się na taki wystrój
Czytaj więcej >

Nowości

Piotr Gąsowski rzadko wspomina o ojcu. Teraz zrobił wyjątek, ich relacja jest naprawdę wyjątkowa
Czytaj więcej >

Nowości

Najpierw informacja o śmierci, teraz kolejne złe wieści. Słowa pracownicy baru z "Kuchennych rewolucji" niepokoją
Czytaj więcej >

Nowości

Dramat bohatera "Chłopaków do wzięcia", od dziecka żył w cieniu wyniszczającej choroby
Czytaj więcej >

Nowości

Przykry widok. Bożena z "Sanatorium miłości" nie odnalazła szczęścia po programie. Gorzkie słowa o miłości
Czytaj więcej >
Zuzanna Niedzielska

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]