Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Małżeństwo adoptowało pięcioro dzieci, by telewizja wyremontowała im dom. Chwilę później wszystkie oddali
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 25.10.2019 16:08

Małżeństwo adoptowało pięcioro dzieci, by telewizja wyremontowała im dom. Chwilę później wszystkie oddali

zdjęcie
fot.youtube.com/EaglesTalent

Małżeństwo, które przygarnęło piątkę rodzeństwa tak, by to nie zostało rozłączone, jest teraz oskarżone o to, że zrobiło to tylko na potrzeby programu telewizyjnego. Rzekomo ze względu na dobro dzieci, ojciec rodziny nie wypowiedział się na ten temat. Najstarsze dzieci chcą sprawiedliwości.

O parze mówiono w telewizji same najlepsze dzieci. Od zawsze byli rodziną zastępczą i tym razem, mając już pod swoją opieką dwójkę dzieci, adoptowali piątkę rodzeństwa, aby dzieci mogły mieszkać razem. Niestety, niedługo później małżeństwo pokazało, jakimi naprawdę są ludźmi. To przerażające, do czego dla pieniędzy posuną się ludzie.

Małżeństwo pozbyło się adoptowanych dzieci

Do programu Extreme Makeover: Home Edition zostali wybrani państwo Friday. Nie tylko prowadzili oni fundację Dom Nadziei, ale byli też rodziną zastępczą już dla trzydzieściorga dzieci w swoim życiu. Podczas trwania programu opiekowali się dwójką starszych dzieci oraz pięciorgiem rodzeństwa. Takie poświęcenie z ich strony sprawiło, że ludzie byli chętni do pomocy.

małżeństwo

Wybudowano im piękny dom.

W przebudowie ich domu wzięło udział 3 tysiące ochotników, którzy chcieli pomóc tej rodzinie. Już wkrótce na miejscu ich małego domku, z zaimprowizowanymi w garażu sypialniami stała wielka, piękna willa. Niestety, bardzo szybko okazało się, że nie zależało im wcale na dobrze dzieci.

Starsze rodzeństwo przerwało milczenie

Po kilku latach od zakończenia programu najstarsze z piątki adoptowanych dzieci opowiedziało, jak w rzeczywistości wyglądała ta historia. Kamaya i Chris opowiedzieli o tym, jak wkrótce po zakończeniu programu przybrani rodzice wyrzucili ich z pięknego, nowo wyremontowanego domu.

Podobny los wkrótce spotkał ich młodsze rodzeństwo. Dzieci jedno po drugim były oddawane do domów dziecka i przenoszone do innych rodzin zastępczych, w których wciąż przebywają. Z daleka od siebie, bez kontaktu z rodziną, który małżeństwo Friday miało im zapewnić. — Kochałem ich jak rodziców — powiedział Chris — ale im od początku chodziło tylko o pieniądze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo

Małżeństwo pozbyło się pięciorga dzieci.

małżeństwo

Tak wyglądał ich dom na początku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. Kobieta dała nieziemski występ. Ona jedyna na świecie potrafi taką rzecz
  3. Poszła do lekarza z silnym bólem brzucha. Okazało się, że jest w 9 miesiącu ciąży
  4. ”Mój chłopak przyjaźni się z byłą dziewczyną. Nie potrafię tego zaakceptować, nienawidzę jej”
  5. Najlepsi mężowie mają jeden z tych 4 znaków zodiaku. Ślub z nimi to gwarancja wielkiego szczęścia
  6. Zostawił 5-miesięczne bliźniaczki z opiekunką, wszystko nagrywała ukryta kamera. Gdy zobaczył, co zrobiła kobieta, natychmiast wezwał policję

źródła: dailymail.com

Tagi: