Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Spuściła dziecko z oczu dosłownie na kilka sekund. Wszystko się nagrało, gdyby nie jej refleks, doszłoby do tragedii
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 03.11.2019 12:00

Spuściła dziecko z oczu dosłownie na kilka sekund. Wszystko się nagrało, gdyby nie jej refleks, doszłoby do tragedii

mama
JustinTube2020 Viral Cinema on YouTube

Mama tylko na sekundę przestała patrzeć na swoje dziecko. Gdyby nie jej niesamowity refleks, z pewnością doszłoby do tragedii. Na całe szczęście, okazało się, że może stać się wszystko, ale matka zawsze będzie myśleć przede wszystkim o tym, żeby zadbać, by jej dziecko było bezpieczne.

Dla swojego dziecka każda matka poświęci wszystko. Historii znane są przypadki, w których drobne kobiety podnosiły samochody i walczyły z niedźwiedziami, żeby uratować życie swojego dziecka. To niesamowite rozwiązanie natury, które pomaga upewnić się, że mama będzie miała możliwość zadbać o bezpieczeństwo potomstwa. Tylko spójrzcie na to wideo.

Mama ocaliła swoje dziecko

Kiedy kobieta wyszła ze swoim dzieckiem z windy, nic nie zapowiadało tego, jak dalej potoczą się wydarzenia. Mama i malutki chłopczyk stanęli pod drzwiami na jednym z pięter. Podczas gdy kobieta usiłowała otworzyć drzwi i, jak się zdaje, rozmawiała przez telefon, mały chłopiec postanowił pozwiedzać okolicę.

mama

Matka cudem uratowała dziecko.

Nikt nie spodziewał się, że przejście tylko kilku kroków, sprawi, że chłopczyk znajdzie się w aż takim niebezpieczeństwie. Barierka odgradzająca szczyt schodów od przepaści, nie ogradzała w rzeczywistości niczego. Niestety, dziecko tego nie wiedziało. Do tragedii było bardzo blisko.

Niesamowity wyczyn matki

Wszystko to stało się dosłownie w ułamku sekundy. Nawet oglądając nagranie ciężko zauważyć dokładny moment, w którym dziecko wychyliło się przez barierkę. Potem, nagle, chłopiec spadał już na schody pod nim. To mogło skończyć się tragicznie.

Na całe szczęście, kobieta zareagowała z nadludzką szybkością. Ledwo dostrzegalne dla oka jest, jak mama rzuca się na podłogę i łapie chłopczyka za nogę. Wszystko ostatecznie dobrze się skończyło, udowadniając, że matka zrobi wszystko, żeby ocalić swoje ukochane dziecko.

ZOBACZ TO NIESAMOWITE NAGRANIE:

Wideo mrozi krew w żyłach. Mama miała niesamowity refleks!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Panna młoda w dniu ślubu ujawniła skrywaną tajemnicę. Wszyscy goście zaczęli płakać
  3. Dziewczynka zachorowała na ospę. Tata chciał dodać jej otuchy i przygotował córce wyjątkową kolację
  4. Napisała list do nowej partnerki byłego męża. Zatytułowała go ”Do macochy mojej córki”
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę

źródła: podaj.to, JustinTube2020 Viral Cinema/YouTube