Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ręce opadają. Ujawniono, co mama Madzi robiła ze strażnikami więziennymi
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 05.07.2020 13:17

Ręce opadają. Ujawniono, co mama Madzi robiła ze strażnikami więziennymi

mama madzi
PHOTO: KATARZYNA ZAREMBA / SE / EAST NEWS SAD OKREGOWY W KATOWICACH. ROZPOCZECIE PROCESU KATARZYNY W. OSKARZONEJ O ZABOJSTWO SWOJEJ CORKI MAGDALENY /6M +/ 18/02/2013

Mama Madzi, 6-miesięcznej dziewczynki z Sosnowca, za zabójstwo swojego dziecka od 2013 roku odbywa karę pozbawienia wolności wymierzoną na 25 lat. Niedawno wyszły na jaw szokujące fakty, informujące o tym, co robi kobieta ze strażnikami więziennymi. Polacy są zbulwersowani jej brakiem pokory.

Mama Madzi przez wiele osób jest określana mianem potwora. Kobieta w 2012 roku zabiła swoją maleńką córeczkę, a następnie próbowała wmówić Polakom, że doszło do okrutnego porwania dziecka. W sprawę zaangażowali się wszyscy, jednak detektyw Rutkowski szybko odkrył wstrząsającą prawdę. Co jakiś czas wychodzą kolejne fakty na temat zachowania mamy Madzi w więzieniu.

Mama Madzi robi nieprawdopodobne rzeczy ze strażnikami więziennymi

Katarzyna Waśniewska, idąc do zakładu karnego, musiała zmierzyć się z ogromną niechęcią współwiężniarek. Niedawno pisaliśmy o tym, co spotkało ją w jednej z cel. Osadzone kobiety, stanowiły dla niej zagrożenie, jednak ostatecznie nie przeszkodziło to mamie maleńkiej Madzi w haniebnych czynach, których dopuszczała się ze strażnikami.

Mama Madzi w pierwszym ośrodku karnym, w którym przebywała, musiała mieć własną ochronę. W celi była tylko z dwoma innymi kobietami osadzonymi za podobne czyny. Mogła wychodzić pod nadzorem strażników jedynie do lekarza lub na spacer.

  1. Mateusz Borkowski z „Gogglebox” zrzucił 140 kg. Do sieci trafiło jego zdjęcie bez koszulki, przecieramy oczy ze zdumienia
  2. Zamówił ogromną porcję ryby w nadmorskim kurorcie. Gdy zobaczył rachunek od razu chwycił za aparat, długo nie mógł uwierzyć
  3. Rafał Trzaskowski pokazał, jak mieszka. Wraz z żoną pochwalili się wnętrzem swojego domu, mają dla Polaków niespodziankę

Katarzyna Waśniewska: mama Madzi w więzieniu

Wedle informacji z portalu fakt.pl, mama Madzi poświęca wiele czasu na pisanie listów. Znalazła jednak swój sposób na polepszenie kontaktu ze strażnikami. Kobieta codziennie się maluje i dba o swój wygląd.

Jak informuje fakt.pl, Katarzyna Waśniewska wykorzystuje swoje kobiece atuty do tego, by flirtować ze strażnikami i wykorzystywać ich słabości na swoją korzyść. Zakłady karne obecnie nie wydały oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, jednak według doniesień dziennika, współwięźniarki Katarzyny już dawno zwróciły uwagę na jej zachowanie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

mama Madzi

Mama Madzi wykorzystuje strażników, by być lepiej traktowaną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej i Agata Duda świętują dzień pocałunku w wymowny sposób. Fala zdjęć homoseksualnych par w odpowiedziach
  2. Jedną z najpoważniejszych chorób można poznać po oczach. Pojawiają się charakterystyczne zmiany
  3. Ogromna radość w życiu Edyty Górniak. Fani gratulują, gwiazda pęka z dumy
  4. Zbliżamy się do niebezpiecznej daty. W jednym miesiącu najczęściej dochodzi do rozstań w związku
  5. Ogromna strata, nie żyje Halina Urbanik. Bliscy przekazali smutną wiadomość o wybitnej Polce
  6. Od września duże zmiany w szkołach. Ekspert nie ma dobrych wiadomości, rodzice rwą włosy z głowy

Źródło: fakt.pl