Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wypłynęły wstrząsające szczegóły o mamie Madzi z Sosnowca. Jako mała dziewczynka robiła straszne rzeczy
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 30.01.2021 13:50

Wypłynęły wstrząsające szczegóły o mamie Madzi z Sosnowca. Jako mała dziewczynka robiła straszne rzeczy

mama madzi
fot. Śląska Policja

Mama Madzi z Sosnowca to osoba, której najpierw tragedią, a potem aferą medialną żyła cała Polska. Okazuje się, że kobieta, która dopuściła się dzieciobójstwa oraz do pewnego momentu bardzo skutecznej manipulacji, w wyniku której małej Madzi szukała cała Polska, miała mroczną przeszłość. Ujawniono jaka była kobieta już w dzieciństwie, robiła wtedy straszne rzeczy.

Mama Madzi według reporterów tworzących program Polskie zabójczynie dla stacji CI Polsat, od małego była bardzo dziwnym dzieckiem, skłonnym do dość złych rzeczy i niebezpiecznych zachowań. Czy to, do czego dotarli dziennikarze, tłumaczy w jakikolwiek sposób co spotkało małą Madzię?

Mama Madzi – fakty z dzieciństwa

W dokumencie Polskie zabójczynie wspomniano o Katarzynie W., która z zimną krwią zamordowała swoją kilkumiesięczną córeczkę. Dziennikarze dotarli do ważnych szczegółów z dzieciństwa kobiety, które mocno poruszają.

W dokumencie jest opisywana historia, w której ośmioletnia, może dziesięcioletnia Katarzyna W. chce bawić się z koleżankami w pogrzeb. Inne dziewczynki wolą bawić się w dom, więc Katarzyna postanawia je zmusić do swojej koncepcji.

Kobieta podobno chwyciła lalkę, która imitowała bobasa i uderzyła nią z całej siły o drzewo, tak, by się roztrzaskała. Miała wówczas powiedzieć:

– Teraz już możecie się bawić w pogrzeb.

Katarzyna W. dzieciństwo

Oprócz tej historii w dokumencie pojawia się wspomnienie, iż Katarzyna W. w liceum miała udać się do klasy o profilu biologiczno-chemicznym, ponieważ marzyła o zostaniu patologiem.

Jej skłonności do analizy zbrodni i skupienie się wokół tego tematu miały zwiastować przyszłą dewiację, która zaprowadziła ją do dzieciobójstwa. Zimna krew, jaka cechowała Katarzynę W., jest zaskakująca.

Trudno zrozumieć jej beztroskę wobec czynu, jakiego się dopuściła. Doniesienia o tym, jak zachowywała się w więzieniu, odsiadując wyrok, dla wielu były szokujące.

Milczenie przerwały także współwięźniarki Katarzyny W. Ich relacje są porażające. Znajdziecie je >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

mama madzi

Słynna sprawa o śmierci 6-miesięcznej Madzi długo się ciągnęła. Krzysztof Rutkowski zaangażowany w poszukiwania dziecka odkrył, że to matka jest winna śmierci.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: gazeta.pl