Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Marcin Hakiel podał różnicę między związkiem z Kasią a Dominiką. Niczego nie ukrywał
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.06.2023 13:36

Marcin Hakiel podał różnicę między związkiem z Kasią a Dominiką. Niczego nie ukrywał

Marcin Hakiel
fot. KAPIF; Instagram/@marcinhakiel

Marcin Hakiel przez długi czas milczał na temat swojego rozwodu oraz związku z tajemniczą Dominiką. Teraz po raz pierwszy zabrał głos i oficjalnie porównał swoje dwie relacje. Jakie błędy popełnił w małżeństwie z Katarzyną Cichopek?

Wygląda na to, że tancerz ma już dość unikania tematu swojego zakończonego związku z gwiazdą TVP. Postanowił wyznać, dlaczego ich małżeństwo się rozpadło i obiecać, że drugi raz nie popełni tych samych błędów.

Marcin Hakiel w końcu jest szczęśliwie zakochany

Nie da się ukryć, że ostatni rok nie był łaskawy dla tancerza, który bardzo boleśnie przeżył rozstanie ze swoją żoną Katarzyną Cichopek. Właściciel szkoły tańca wielokrotnie podkreślał w social mediach, jak źle czuje się po rozwodzie, a także udzielił kilku szczerych wywiadów na temat błędów w relacji z aktorką.

Wszystko zmieniło się o 180 stopni, gdy na jego drodze stanęła tajemnicza Dominika. Od tej pory na twarzy Marcina Hakiela cały czas pojawia się uśmiech, a nowa ukochana nie odstępuje go na krok. I choć choreograf zrezygnował z pokazywania jej twarzy, często zamieszcza wspólne zdjęcia na swoim profilu na Instagramie.

Już nie usłyszymy Ireny Santor na scenie. Informacja gruchnęła nagle, a na jaw wyszły kulisy jej decyzji

Marcin Hakiel po raz pierwszy skomentował związek z Kasią Cichopek

Od czasu rozwodu i relacji z Dominiką tancerz jak ognia unikał komentowania swojego zakończonego małżeństwa oraz nowego związku Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim. Teraz jednak złamał swoje własne zasady i po raz pierwszy postanowił wypowiedzieć się na temat błędów, jakie popełnił w poprzednim związku.

Jak sam wyznał, jego małżeństwo z aktorką można było określić mianem medialnego związku, którym żyła cała Polska. Zdaniem choreografa właśnie ot mogło przyczynić się do kłopotów w ich relacji, które następnie doprowadziły do ich rozstania.

-Ja już powiedziałem kiedyś, że nie planuję kolejnych medialnych związków, nie chcę, żeby to było bardziej ściankowe. Zakończyłem już jeden długi, medialny związek i wyciągnąłem z tego pewne wnioski. Myślę, że ta sfera życia, w tej nowej relacji pozostanie bardziej moja - zdradził Marcin Hakiel w ostatnim wywiadzie dla portalu “Jastrząb Post”.
 

Marcin Hakiel wypowiedział się na temat zaręczyn z Dominiką

Nie da się ukryć, że póki co tancerz trzyma się swojego postanowienia i unika pokazywania twarzy swojej nowej ukochanej. Para jest do tego stopnia konsekwentna, że na wszystkich zdjęciach Dominika pozuje tyłem lub też zasłania swoją twarz tak, aby nie zostać rozpoznaną przez internautów.

Idąc tą drogą rozumienia Marcin Hakiel unika również komentowania prywatnych spraw między nim, a jego nową partnerką. Podobnie wygląda to w kwestii zaręczyn. Podczas ostatniego wywiadu tancerz ujawnił, że nie będzie rozmawiał na ten temat z mediami.

-Pozwolę sobie to zostawić w mojej sferze - zdradził podczas tej samej rozmowy.

Zobacz zdjęcia:Źródło: pomponik.pl