Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Marek „Krzykacz” Pawłowski zmarł 31 grudnia. Producenci „Złomowiska PL” podjęli zdumiewającą decyzję
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 04.02.2021 19:33

Marek „Krzykacz” Pawłowski zmarł 31 grudnia. Producenci „Złomowiska PL” podjęli zdumiewającą decyzję

złomowisko pl
fot. Facebook.com/Złomowisko PL

Na początku tego roku media nie miały dobrej wiadomości dla fanów programu Złomowisko PL. Zmarł Marek Pawłowski, znany jako „Krzykacz”. Teraz producenci show podjęli decyzję o upamiętnieniu gwiazdora w specjalnym odcinku. Wiemy, kiedy zostanie wyemitowany, pozostało już tylko czekać.

Marek Pawłowski był jednym z uczestników programu Złomowisko PL, emitowanym na Discovery Channel, a później również i w TTV. Swój przydomek zyskał dzięki charakterystycznemu, donośnemu głosowi. Fani pokochali gwiazdora za jego autentyczność i poczucie humoru. Nic dziwnego, że widzowie go uwielbiali.

Marek Pawłowski zmarł 31 grudnia. Złomowisko PL wyemituje odcinek specjalny

Marek Pawłowski zmarł w noc sylwestrową, 31 grudnia. Miał 47 lat. Według nieoficjalnych doniesień przyczyną zgonu był wylew. Kiedy fani programu się o tym dowiedzieli, w pierwszej chwili wielu nie mogło w to uwierzyć.

W końcu widzowie poprosili produkcję, aby ta wyemitowała specjalny odcinek z „Krzykaczem” w roli głównej. Miał to być również swego rodzaju hołd dla zmarłego.

Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek Złomowisko PL, w którym bohaterowie serii będą wspominać Krzykacza – napisano wcześniej w mediach społecznościowych.

Stacja chętnie przystała na propozycję, jednak nie było wiadomo, kiedy na naszych ekranach ukaże się specjalna emisja. Dopiero niedawno zdradzono, że pojawi się ona już 24 lutego o godz. 21.00 w Discovery Channel Polska – przekazano za pośrednictwem oficjalnej strony programu na Facebooku.

Bohaterowie powspominają „Krzykacza”, wrócimy do scen zarówno melancholijnych, jak i tych zabawnych. Marek był przede wszystkim autentyczny – przed kamerami zachowywał się tak, jak w życiu prywatnym. Niech to będzie trybut dla „Króla Złomu”, któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze… Zawsze nam będzie Cię brakować – czytamy w komunikacie.

Marek Pawłowski nie żyje

Pogrzeb Marka Pawłowskiego odbył się 8 stycznia, niedługo minie juz miesiąc od tego smutnego wydarzenia. Gwiazdora Złomowiska PL pożegnano podczas uroczystości w rodzinnym Pruszkowie pod Warszawą.

Fani doskonale znali najbliższych Marka, ponieważ występowali razem z nim w programie. Oprócz swojego kierowcy Edka Kalińskiego król złomu mógł liczyć na wsparcie żony Asi oraz syna Janusza.

Gdzie pochowano Marka Pawłowskiego? Ciało zbieracza złomu spoczęło na cmentarzu Wólka Węglowa. Wcześniej w Internecie udało się zebrać sporą sumę pieniędzy, które miały zostać przeznaczone na zakup nagrobka oraz wsparcie najbliższych „Krzykacza”.

A wy macie jakieś swoje ulubione momenty lub sceny z Markiem? Jego charakterystyczne „No a jak?” będzie jeszcze długo wybrzmiewać w uszach widzów. Niektórzy w komentarzach nie kryli się z tym, że oglądali serię tylko dla niego i jego ekipy.

Zobacz zdjęcia:

Odcinek specjalny poświęcony Markowi pojawi się 24 lutego na Discovery Channel Polska.

marek pawłowski

Gwiazdor zmarł 31 grudnia 2020 roku.

Polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook