Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Margaret pokazała, w jakich warunkach mieszka. Nie każdy wytrzymałby w takich warunkach
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.06.2023 12:43

Margaret pokazała, w jakich warunkach mieszka. Nie każdy wytrzymałby w takich warunkach

Margaret
fot. KAPIF; Instagram/@margaret_official

Margaret zaskoczyła fanów najnowszym wideo, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Wokalistka pokazała internautom, jaką drogę przebyła jej wytwónia - od namiotu do ogromnego profesjonalnego budynku.

Nie da się ukryć, że kiedyś miejsce, w którym powstawały największe przeboje piosenkarki, pozostawiało bardzo wiele do życzenia. W końcu gwiazda pokazała, jakie miała warunki pracy.

Margaret pokazała, jak kiedyś wyglądało miejsce jej nagrań

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że początki nigdy nie należą do najłatwiejszych, a w wielu momentach trzeba po prostu zacisnąć zęby i zmusić się do niewygody. Tak właśnie było w przypadku Margaret i jej początków w show-biznesie.

Teraz piosenkarka ujawniła, w jakich warunkach nagrywała swoje pierwsze utwory. Nie da się ukryć, że miejsce to pozostawiało wiele do życzenia i znacznie odbiegało od luksusowej wytwórni, jakiej zapewne spodziewało się wielu internautów.

Justyna Kowalczyk pokazała syna. Poruszające zdjęcie obiega sieć

Szokujące, w jakich warunkach pracowała Margaret

Okazało się, że na samym początku gwiazda przyjeżdżała do specjalnej przyczepy kempingowej, która przez długi czas służyła jej za studio nagraniowe. Znajdowała się ona w środku lasu, a obok niej rozłożony był ogromny namiot, w którym w tamtym okresie spała wokalistka i jej producent.

-Na początku spaliśmy w namiocie, od którego w nocy „odbijały” się sarny. Później w holenderce jechaliśmy na agregacie dobre pół roku - zaczęła swój wpis Margaret.

Nie da się ukryć, że mimo swojskiej atmosfery warunki pracy w takim miejscu na pewno nie należały do najłatwiejszych. Całe szczęście jakiś czas później gwieździe udało się rozpocząć proces budowania swojego wymarzonego studia nagraniowego.

Margaret pokazała, jak powstawało jej studio nagraniowe

Teraz piosenkarka nie kryje swojej radości. W końcu udało jej się spełnić jej marzenie i razem ze swoim producentem jest na dobrej drodze w budowaniu i wykańczaniu swojego upragnionego studia nagraniowego.

Patrząc na nagranie, można wywnioskować, że znajduje się ono dokładnie w tym samym miejscu, w którym do tej pory stała przyczepa kempingowa i jest otoczone przez las. Teraz Margaret ujawniła, że zatrudniła specjalną ekipę, która pilnie pracuje nad wykończeniem jej gniazdka. 

Artystka pokazała nawet początek budowy - ułożoną kostkę brukową oraz stojący już budynek. W kolejnej części nagrania widzimy, jak Margaret ogląda magazyny z wyposażeniem wnętrz i szykuje się do kolejnego kroku, jakim jest urządzenie i dekoracja tego miejsca.

Zobacz nagranie:

Tagi: Margaret