Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Marta Burdynowicz w „Pytaniu na Śniadanie”. Zwyciężczyni „The Voice of Poland” zrobiła wielkie show
Karol Osiński
Karol Osiński 05.12.2021 11:49

Marta Burdynowicz w „Pytaniu na Śniadanie”. Zwyciężczyni „The Voice of Poland” zrobiła wielkie show

Pytanie na śniadanie
fot. kadry z programu „Pytanie na śniadanie”

Zwyciężczyni 12. edycji programu „The Voice of Poland” Marta Burdynowicz pojawiła się w dzisiejszym wydaniu „Pytania na śniadanie”. Pod koniec programu Izabella Krzan zapowiedziała piosenkarkę, która zaśpiewała swój wielki hit pt. „Żaden wstyd”. Podgrzała atmosferę do maksimum.

Emocje po wczorajszym finale „The Voice of Poland” nie zdążyły jeszcze opaść, a Marta Burdynowicz po raz kolejny oczarowała dziesiątki tysięcy telewidzów w całym kraju.

Zwyciężczyni „The Voice of Poland” w „Pytaniu na śniadanie”

Zaledwie kilkanaście godzin po ogłoszeniu wyników „The Voice” elegancko ubrana Marta Burdynowicz ponownie oczarowała swoim głosem fanów z całej Polski. W „Pytaniu na śniadanie” zaśpiewała swój hit pt. „Żaden wstyd”.

Dzisiejsze wydanie śniadaniówki TVP poprowadzili Izabela Krzan i Tomasz Wolny. Głównym tematem rozmowy były oczywiście odczucia Marty związane z wczorajszym triumfem w talent show Telewizji Polskiej.

Przypomnijmy, że rywalami Marty Burdynowicz w finale programu byli: Bartosz Madej, Wiktor Dyduła i Rafał Kozik. Nie wszyscy fani byli zadowoleni z ostatecznego werdyktu, co dali do zrozumienia w komentarzach pod zdjęciem na Facebooku, ogłaszającym zwyciężczynię talent show.

Przed Martą otworzyła się ścieżka do wspaniałej kariery. Dziś ubrana w zjawiskową sukienkę z falbanami oraz krótki, ciemny sweter zawitała na antenie TVP. Po raz kolejny pokazała swój wielki talent, czym zachwyciła widzów.

Kibicowaliście Marcie od początku?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Źródło: Pytanie na śniadanie