Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Mama zobaczyła swoje nowo narodzone dziecko i aż krzyknęła. Lekarze twierdzą, że przesadza
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 03.02.2020 09:00

Mama zobaczyła swoje nowo narodzone dziecko i aż krzyknęła. Lekarze twierdzą, że przesadza

mama
unsplash.com/ Mohammad Ali Jafarian

Matka zawsze przekłada bezpieczeństwo i dobrobyt swojego dziecka ponad wszystko inne. Dlatego nikogo nie dziwi chyba że kiedy ta kobieta zobaczyła, w jakim stanie przyniesiono do niej jej nowo narodzone dziecko, kompletnie spanikowała. Lekarze jednak odmawiają wzięcia na siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności – twierdzą, że kobieta przesadza.

Każda świeżo upieczona mama jest bardzo wrażliwa na punkcie tego, co dzieje się z jej dzieckiem. Wszyscy musimy jednak wierzyć w to, że lekarze wiedzą, co robią i dbają tylko i wyłącznie o dobro swoich pacjentów. Trudno jednak dziwić się, że ta matka zaczęła wątpić w dobre intencje lekarzy, kiedy zobaczyła, w jakim stanie przyniesiono jej nowo narodzone maleństwo.

Matka przeraziła się widokiem dziecka

Wszystko miało pójść w porządku, ale niestety w chwilach, kiedy najbardziej na to liczymy, sytuacja ma zwyczaj się komplikować. Tak było właśnie kiedy Daria dowiedziała się, że jej poród nie odbędzie się bez komplikacji, jak myślała i że konieczne będzie przeprowadzenie cesarskiego cięcia.

Jednak młoda matka do tej pory jeszcze ufała lekarzom i po porodzie postanowiła skoncentrować się na wracaniu do zdrowia. Ponieważ miała podniesioną temperaturę, dla dobra małej nie mogła widywać jej przez kilka pierwszych dni. W końcu dziecko przyniesiono jej z plastrem na policzku. Pielęgniarka zapewniła młodą mamę, że dziecko tylko trochę się podrapało.

Straszna prawda

Następnego dnia dziewczynka nie miała już plastra, ale miała za to coś, co sprawiło, że jej matka krzyknęła przerażona: ogromną, czarną ranę na policzku. Co więcej, kiedy przerażona kobieta zażądała wyjaśnień, usłyszała, że… histeryzuje. Okazało się, że nacięcie na policzku dziewczynki jest wynikiem wypadku przy cesarskim cięciu.

Chociaż personel szpitala zupełnie zignorował matkę, traktując w sposób, jakby jej przerażenie nie było uzasadnione, kobieta postanowiła walczyć o sprawiedliwość. W końcu w szpitalu pojawiła się Evgenia Mayorova, która jest komisarzem ds. praw dziecka w regionie czelabińskim, która będzie od tego momentu monitorować tę sytuację.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka

Dziewczynkę przyniesiono z ogromną raną na policzku.

matka

Lekarze uznali, że przerażona matka „przesadza”.

matka

Sytuacja będzie kontrolowana.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziś dzień jedyny w swoim rodzaju. Co na świecie oznacza data 02.02.2020?
  2. Ciężko uwierzyć w jakim wieku jest Grażyna Torbicka. Gwiazda wygląda o 20 lat młodziej
  3. Znaki zodiaku najgorszych mężów i żon. 3 zodiaki są nie do zniesienia. Lepiej dobrze się zastanów

źródła: popularne.com