Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Matka zakopała pieluchę na plaży. Teraz jest ścigana przez policję
Marta Kulik
Marta Kulik 06.11.2019 09:09

Matka zakopała pieluchę na plaży. Teraz jest ścigana przez policję

matka
Fot.pexels.com

Matka zakopała pieluchę na plaży. Jej skandaliczne zachowanie zostało nagrane, a w sprawę zaangażowała się policja. Kobiecie grożą poważne konsekwencje, a opinia publiczna jest zbulwersowana, bo plaża niedawno została oczyszczona. Miejsce jest szczególnie ważne dla kraju i ma opinię klejnotu w koronie turystyki.

Matka nie miała ochoty na szukanie kosza, więc brudną pieluchę zakopała w piasku tuż przy linii wody. Zapewne nie spodziewała się, że o jej wybryku dowie się cały świat, a ona będzie poszukiwana przez policję z dwóch krajów. Jakie konsekwencje poniesie? Głos zabrały władze kraju.

Matka zakopała pieluchę na plaży

Turystka wypoczywająca na Filipinach razem z dzieckiem i znajomą wybrała się na wyspę Borcay. Tamtejsza plaża jest ważna dla kraju, bo jakiś czas została zaśmiecona do tego stopnia, że władze musiały ją zamknąć na pół roku i oczyścić. W ubiegłym roku odwiedziły ją dwa miliony osób, a prezydent nazwał ją szambem i alarmował o katastrofie ekologicznej. Teraz ponownie stała się rajem na ziemi.

Na wyspie przywrócono porządek i ponownie oddano ją do użytku. Przejrzysta woda daje idealne warunki do nurkowania, a czysty piasek pozwala odpocząć w spokoju. Niestety, nie wszyscy przejęli się ekologią czy po prostu zwykłą kulturą. Pewna turystka, zamiast poszukać kosza, zakopała pieluchę w piasku. W tym czasie jej znajoma myła dziecko w wodzie. Wszystko zostało nagrane, a kobiecie grożą poważne konsekwencje.

Co grozi kobiecie za zaśmiecenie plaży?

Kobiecie grozi sprawa w sądzie. Jak ustaliły filipińskie służby, najprawdopodobniej pochodzi ona z Chin, dlatego w sprawę zaangażowana została tamtejsza policja. Lokalne władze nie zamierzają ignorować tak skandalicznego zachowania, jakim wykazała się turystka.

– Musi ponieść konsekwencje tego, co zrobiła. Zasady obowiązują i naszych obywateli i turystów. Nie może być tak, że przyjezdni nie stosują się do regulaminów i niszczą nasze dziedzictwo. Kobieta, która dopuściła się tego czynu, jest poszukiwana przez policję — mówił Salvador Panelo, rzecznik prezydenta Filipin, podaje wprost.pl.

Poza rozprawą kobiecie grozi także grzywna. Przez jej zachowanie władze zdecydowały także na zwiększenie ilości patroli na plaży, która ponownie musiała zostać zamknięta i oczyszczona. W sprawę włączyła się chińska ambasada, która pomaga w odnalezieniu niefrasobliwej turystki.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. ”Mąż zginął w wypadku samochodowym. Razem z nim jechała jego kochanka – moja siostra”
  3. Julia Wieniawa komentuje rozstanie z Baronem. Opublikowała wymowny wpis
  4. Zofia Ślotała wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. ”Moje serce rozpadło się na kawałki”
  5. Mama dała synkowi imię, z którego śmieją się Polacy. Jej sąsiad chciał tak nazwać psa
  6. Agnieszka Włodarczyk we łzach po śmierci Staraka. Powiedziała co ma zrobić gdy w „lepszym świecie” spotka Wodeckiego

Źródła: popularne.pl, wprost.pl