Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Chciała dać synowi ważną lekcję. Po wszystkim zadzwonił na policję, siostra pokazała nagranie
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 20.07.2020 19:59

Chciała dać synowi ważną lekcję. Po wszystkim zadzwonił na policję, siostra pokazała nagranie

matka
fot.:pixabay.com/ Free-Photos, Genoa City Police Department
  1. Nowe projekty uderzą w portfele Polaków. Na horyzoncie kolejne opłaty, wszyscy łapią się za głowę
  2. Wszystko się nagrało, ksiądz podczas chrztu uderzył dziecko, naprawdę zatrważające. Rodzice wyrwali mu je z rąk ze strachem
  3. Wyciekła informacja na temat wielkiej tajemnicy TVN. Nie chcieli, aby ktokolwiek się dowiedział, cała Polska wstrzymała oddech

37-letnia kobieta, mama 14-latniego chłopca i młodszej od niego dziewczynki, postanowiła wyjaśnić swoim dzieciom, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych. W związku z zamordowaniem przez policjanta George’a Floyda, w Stanach odbywał się szereg protestów przeciwko zachowaniom rasistowskim.

Matka postanowiła dać swojemu synowi ważną lekcję. Przerażony 14-latek po całej sytuacji zadzwonił na policję. Okazało się, że jego siostra miała niezbity dowód na udowodnienie tego, co się stało. Będąc w ukryciu, wszystko nagrała. Funkcjonariusze nie dowierzali temu, co widzą.

Wzorem wydarzeń z maja, matka chwyciła syna, powaliła go na podłogę i przycisnęła jego szyję kolanem. Trzymała, aż chłopiec stracił dech. The Sun relacjonuje, że w trakcie krzyczała do syna, żeby odpowiadał, czy może oddychać.

Matka postanowiła dać synowi lekcję – 14-latek zgłosił ją na policję

Matka w dość kontrowersyjny sposób chciała wytłumaczyć synowi to, co dzieje się w ich kraju. Wybrała do jednak do tego dość odważny i niebezpieczny sposób. Chłopiec natychmiast zadzwonił na policję, a do sieci trafiło nagranie. Cenna lekcja zamieniła się w poważną traumę.

Wszystko nagrała siostra

37-latka trzymała głowę swojego dziecka przez około 3 minuty. Chłopiec, gdy tylko wyrwał się z rąk matki, natychmiast zadzwonił na policję. Okazało się, że jego siostra nagrała z ukrycia całe zajście, co stanowiło niezbity dowód przeciwko 37-latce.

Policjanci zgłosili sprawę do izby zajmującej się prawami dziecka. Dzieci na razie przebywają pod opieką rodziny. Podczas zatrzymania kobieta krzyczała, żeby zabrano jej dzieci, ponieważ ich nie chce. Oprócz zarzutów znęcania się nad dziećmi kobieta usłyszy także oskarżenie o posiadanie marihuany i mocnych leków psychotropowych, które w Stanach można posiadać jedynie z ważną receptą. To niestety niejedyna tak poważna sytuacja, w której zachowanie matki odbiega dalece od przyjętych standardów. Media obiegła informacja o kobiecie, która uśmierciła dwoje swoich dzieci w niewybaczalny sposób.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

matka

37-latka w dość oryginalny sposób chciała wyjaśnić, do czego doszło podczas morderstwa Georga Floyda.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Basia Kurdej-Szatan pokazała kuchnię. Wiele osób o takiej marzy, uwagę zwraca 1 szczegół
  2. 7 osób nie żyje, 60 jest rannych. Nie mieli szans, wiadomości ze świata są tragiczne
  3. Kulisy wyjazdu Kingi Dudy. Na jaw wychodzą nowe nieznane fakty, nie było dobrze
  4. Mąż zemścił się na kochanku żony. Zachował się w najgorszy możliwy sposób, włos się jeży na głowie
  5. Para młoda nagle usłyszała krzyk. Odwrócili się i zamarli, nie wierzyli własnym oczom
  6. Przyłapali Andrzeja Dudę, nie miał pojęcia, że ktoś patrzy. Wydało się, jak spędza wolny czas

źródło: The Sun

Tagi: matka syn