Rozrywka.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Koroniewska i jej mąż dostają pogróżki. Wszystko z powodu jednego zdjęcia
Karolina Kawecka
Karolina Kawecka 06.04.2020 23:42

Joanna Koroniewska i jej mąż dostają pogróżki. Wszystko z powodu jednego zdjęcia

joanna koroniewska
fot. filmpolski.pl

Joanna Koroniewska i jej mąż Maciej Dowbor są bardzo aktywną parą. Małżeństwo publikuje wiele treści w swoich mediach społecznościowych, umilając w ten sposób czas sobie i swoim obserwatorom. Starają się być pozytywni, szczególnie teraz w czasach panującej pandemii. Publikowanymi treściami pragną wesprzeć fanów i pokazać, że nawet podczas kwarantanny można cieszyć się życiem i z przymrużeniem patrzeć na świat. Nie wszyscy podzielają to podejście. Aktorka dostała pogróżki pod jednym z opublikowanych zdjęć.

Mąż Joanny Koroniewskiej chętnie pokazuje się na Instagramie żony. Po publikacji jednego ze zdjęć aktorka dostała groźbę. Hejter jest bardzo bezpośredni i wulgarny. Wszystko z powodu jednego zdjęcia.

Koroniewska i mąż odkurzają w sukienkach

Dowborowie lubią pokazywać się razem w publikacjach na Instagramie. Ostatnio Joanna zamieściła krótki filmik, gdzie odkurza mieszkanie w sukience od znanych projektantów, na co Maciej zareagował, ubierając szarą mini. Małżeństwo często wygłupia się i opowiada anegdotki ze swojego życia. Założyli nawet kanał na youtube, gdzie zgromadzili już ponad 20 000 widzów. Są w tym wszystkim bardzo naturalni i widać, że sprawia im to frajdę.

Nie wszyscy są jednak zwolennikami tak luźnego podejścia do życia. Pod jednym z ostatnich zdjęć Joanny pojawił się bardzo niepokojący komentarz, którym aktorka podzieliła się publicznie na Instagramie.

  1. Z ostatniej chwili: europejski kraj pierwszy raz w historii odwołał maturę
  2. Ministerstwo zdrowia znosi część zakazów w Polsce. Wiemy, które
  3. Koronawirus posiada zdolność mutacji. Jeden pacjent był zarażony aż dwiema odmianami

Internauta grozi Joannie Koroniewskiej

Komentarz nie uderza tylko w aktorkę, tak naprawdę dotyczy całej rodziny. Autor używa w wypowiedzi liczby mnogiej. Ma pretensje o celebryctwo w czasach koronawirusa. Grozi, że zamaskowani napastnicy przyjdą policzyć się z rodziną Dowborów.

– Ye***ne celebryctwo w czasach epidemii. Kiedyś do was przyjdziemy w maskach hokeistów i nazwisko Drwbor czy jak tam nie będzie znaczyło nic – napisał (zachowano oryginalną pisownię).

Aktorka nie pozostawiła sprawy bez odpowiedzi. Opublikowała obraźliwy komentarz i nie szczędziła w słowach, pisząc co myśli na jego temat. Nie uważa, by publikowała na swoim profilu jakiekolwiek niestosowne treści, więc jest rozgoryczona otrzymaną odpowiedzią na posta. Obserwatorzy aktorki wspierają ją i nie potrafią zrozumieć, skąd w ludziach tyle bezpodstawnej nienawiści.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mąż

Aktorka sprzątająca w drogiej kreacji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska)

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wybuch gazu w Nasielsku. Ranny 60-latek, na miejscu śmigłowiec LPR
  2. W końcu przekazała wieści, na które czekał cały ogarnięty epidemią kraj. Już za parę dni zniosą część zakazów
  3. Wyliczyli, ile kosztuje utrzymanie dziecka. Kwoty ścinają z nóg, a po ich zsumowaniu robi się słabo
  4. Nowoczesne placki ziemniaczane to absolutny hit. Wielu już oszalało na ich punkcie, łatwy i szybki przepis
  5. Poniżył ją na oczach milionów widzów TVP. Ślubu nie będzie, zaręczyny zerwane
  6. Kasia Kowalska przerwała milczenie. Co dzieje się z jej córką?

źródło: pomponik.pl