Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 10.11.2019 09:23

Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach

mąż
CięcieUjęcie/YouTube

Mąż i żona na weselu zawsze wykonują swój pierwszy taniec. To dla większości osób piękne, magiczne wspomnienie. Ta panna młoda z pewnością zapamięta swój do końca życia! Kompletnie nie spodziewała się tego, co zrobił jej nowo poślubiony mąż. Ten moment wszyscy goście zapamiętają na długo, żadne inne wesele już tego nie przebije!

Kiedy planuje się wesele co do najmniejszego szczegółu, nikt nie chce, żeby przydarzyło się podczas niego coś niespodziewanego. A właśnie coś takiego przydarzyło się Malwinie. Kobieta nie miała najmniejszego pojęcia, co planuje jej mąż, kiedy przerwał ich pierwszy taniec i odepchnął ją od siebie. Na to, co zadziało się potem na parkiecie, patrzyła się z szeroko otwartymi oczami.

Mąż przerwał ich pierwszy taniec

Malwina i Daniel swój ślub i wesele zaplanowali co do joty. Wszystko miało być perfekcyjne — idealna sala, idealne stroje, muzyka, zespół. Ten dzień miał być spełnieniem ich marzeń. Również taniec był perfekcyjny. Ich dwoje w swoich objęciach, zakochani bez końca.

Jednak w którymś momencie zdarzyło się coś, czego Malwina zupełnie nie mogła przewidzieć. Po tym, jak mąż, zgodnie z choreografią podniósł ją nad głowę, mężczyzna ruszył do przodu i… posadził ją na krześle, po czym zabronił się z niego ruszać, zbliżać się do niego.

mąż

Panna młoda była w szoku.

Panna młoda nie wiedziała co się dzieje

Malwina patrzyła z szeroko otwartymi oczami, jak na parkiet wychodzą… koledzy jej męża. Muzyka się zmieniła, a mężczyźni zaczęli swój własny układ taneczny. Już wkrótce panna młoda płakała, na wpół ze śmiechu, na wpół ze wzruszenia!

Jej mąż wykazał się dużą pewnością siebie, ale również dystansem i poczuciem humoru. Jego żona również była zachwycona — z pewnością długo tego nie zapomni!

ZOBACZ WIDEO:

Pierwszy taniec tej pary goście zapamiętają na długo!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Gdy pokazała, jak wygląda bez makijażu, zerwał z nią chłopak. Latami skrywała nieuleczalną chorobę
  3. Uszyła swoją suknię ślubną ze skrawków pozbieranych od znajomych. Efekt przekroczył najśmielsze oczekiwania
  4. Przez implanty pośladków prawie straciła życie. Dwa razy trafiała do szpitala z ciężkimi obrażeniami
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

źródła: CięcieUjęcie/YouTube