Rozrywka.Lelum.pl

ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News

Tarocistka odpowiedziała, co może stać się podczas meczu Polski z Arabią Saudyjską. Nie ma wątpliwości

26 Listopada 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Już w najbliższą sobotę Polacy po raz drugi staną do mundialowej rywalizacji. Tym razem po przeciwnej stronie murawy spotkamy piłkarzy z Arabii Saudyjskiej. Zapytaliśmy tarocistki, Beaty Mikołajczak, co karty mówią o tej rozgrywce.

Już w najbliższą sobotę Polacy po raz drugi staną do mundialowej rywalizacji. Tym razem po przeciwnej stronie murawy spotkamy piłkarzy z Arabii Saudyjskiej. Zapytaliśmy tarocistki, Beaty Mikołajczak, co karty mówią o tej rozgrywce.

Tegoroczne Mistrzostwa Świata pochłonęły miliony miłośników sportowej rywalizacji, którzy z zapałem oglądają kolejne zmagania. Niektórzy w obstawieniu zwycięzcy spotkań liczą na głęboką analizę, inni na łut szczęścia. My w tę kwestię podjęliśmy ze znaną tarocistką.

Karty tarota przewidują szansę Polaków podczas sobotniego meczu

Beata Mikołajczak, bardziej znana jako Beata Herbata, , gdzie odczytuje energię zawartą w kartach tarota. Poprosiliśmy ekspertkę o przewidywania podczas sobotniego meczu. Jak sama nas uprzedziła, pokazują one energetyczne tendencje i prognozy, jednak nie mogą być brane jako pewnik.

Polska reprezentacja może liczyć na wiele szans wyjścia na prowadzenie w najbliższym spotkaniu. Karty zdradzają, że los będzie podsuwał im wiele możliwości, jednak wszystko zależy od nastawienia całej drużyny.

W dużej mierze mam wrażenie, zależy to od energii całej grupy. Karta 10 Mieczy świadczy bowiem o jakimś konflikcie wewnątrz, o napięciu nerwowym, o stresie i energii niewiary w siebie. Wygląda to tak, jakby Polacy wchodzili na boisko już z perspektywą porażki lub lęku przed porażką — wyznała tarocistka.

Kolejne karty wskazują na następne kłopoty w strefie polskich piłkarzy. Sportowe przygotowanie to jedno, jednak trzeba wziąć pod uwagę również mentalną gotowość do zwycięstwa, której u naszych reprezentantów może zabraknąć.

W połączeniu z Królem Mieczy może to być ostry trener wywierający nadmierną presję na zawodnikach lub sami zawodnicy czują się pod tak ogromną presją, że może brakować im przez to luzu psychicznego, a także powodować właśnie jakieś nerwowe sytuacje i konflikty w zespole. Karta 5 pucharów na końcu rozkładu pokazuje rozczarowanie, również z powodu straconych szans czy czegoś, co stało się i nie odstanie — wytłumaczyła Beata Mikołajczak.

Jak wygląda sytuacja u naszych przeciwników?

Do tej pory Arabia Saudyjska ma za sobą już jeden zwycięski mecz z Argentyną. Być może właśnie ta świadomość pomoże im stanąć pewniej na murawie podczas sobotniego popołudnia. Karty tarota również wyczuwają pozytywną energię płynącą od przeciwnej reprezentacji.

Z kolei drużyna Arabii Saudyjskiej odnoszę wrażenie, że jest w dobrym nastroju energetycznym, a w karcie Diabła w połączeniu z Księżycem widzę tu większe zaufanie do szczęśliwych zbiegów okoliczności i wiarę w tak zwanego fuksa. Wygląda to tak, jakby zawodnicy szli na żywioł z perspektywą, że co ma być, to będzie. Widzę w kartach spontaniczność i radość z samego faktu grania tego meczu — usłyszeliśmy od specjalistki.

Karty przedstawiają jednak mniejsze szanse na upragnionego gola przez reprezentację Arabii Saudyjskiej. Ważna jest jednak determinacja w wykorzystaniu okazji, nawet jeśli nie zdarza się ona często. Według tarocistki to właśnie przeciwnicy mają szansę na triumf podczas sportowego spotkania.

Karta IV buław na końcu rozkładu pokazuje radość i bycie w centrum uwagi, a także zadowolenie, satysfakcję i świętowane — wyznała nasza rozmówczyni.

Warto jednak podkreślić, że czytanie kart tarota jest jedynie odbieraniem energetycznych tendencji i prognozy, a nie pewnym faktem. Podczas sportowego spotkania drużyn istnieje wiele wątków, które mogą przechylić szalę zwycięstwa na korzyść każdej ze stron.

Los często bywa zmienny mimo szczerych chęci każdego sportowca i miłośnika piłki nożnej. Rozwiązanie kolejnego etapu mundialu zadzieje się na naszych oczach już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

   1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
   2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
   3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

   

Tagi:

Weronika Chmielewska

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Nowości

Mama odkryła, że w szufladzie syna zalęgły się myszy

Czytaj więcej >

Nowości

Leczyła u dentysty dwa zęby. Zapłaciła krocie

Czytaj więcej >

Nowości

Kobieta miesiącami okradała grób dziecka. Policja ją ujęła i podała szczegóły sprawy

Czytaj więcej >

Nowości

Papierek po maśle ma cenne zastosowania. Wyrzucanie go jest błędem

Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje Barbara Ślizowska. W jej dorobku znajduje się wiele medali

Czytaj więcej >

Nowości

Błędna diagnoza lekarzy. Małej dziewczynce amputowano ręce i nogi

Czytaj więcej >