Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Wszyscy przeoczyli to na ślubie książęcej pary! Cudowne…
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 20.05.2018 13:56

Wszyscy przeoczyli to na ślubie książęcej pary! Cudowne…

Meghan Markle
youtube.com

Księżna Meghan Markle oraz książę Harry od wczoraj pozostają małżeństwem. Para wygląda na niezwykle zakochaną, co udowodniła w czasie wyjątkowej uroczystości zaślubin. Warto jednak zaznaczyć, że doszło podczas niej do zdarzeń, które zostały przeoczone nawet przez najwierniejszych obserwatorów.

Osobą, której najbardziej brakowało na książęcym ślubie, była oczywiście księżna Diana. Zmarła matka Harry’ego nie mogła niestety towarzyszyć mu w jednym z najważniejszych i najpiękniejszych dni życia. O dramacie samej księżnej Diany i jej ciężkim życiu pisaliśmy tutaj.

Meghan Markle i książę Harry przed ołtarzem

Młoda para zdecydowała się jednak uczcić jej pamięć w kilku symbolach. Jednym z nich okazało się przystrojenie kościoła oraz złożenie ślubnego bukietu z ulubionych kwiatów Diany – niezapominajek.

Co ciekawe, wielu obserwatorów twierdziło także, iż wolne miejsce pozostawione tuż obok księcia Williama miało symbolizować obecność księżnej w czasie wydarzenia. Przeoczono jednak jeden prozaiczny powód, który zaprzeczył tej teorii.

Upamiętnili księżną Dianę

Jak donoszą niektóre media, za pustym miejscem zasiadała bowiem monarchini Wielkiej Brytanii, królowa Elżbieta. Przestrzeń, którą przed nią pozostawiono, miała po prostu zapewnić, że… bez problemu zobaczy całą ceremonię.

Podczas ślubu pamięć o księżnej Dianie została podkreślona w inny sposób. Siostra Diany, baronowa Jane Fellowers, odczytała list. Zakochani byli zaszczyceni, że członkini rodziny Diany reprezentowała rodzinę Spencerów i w ten sposób upamiętniła pamięć o Dianie w dniu ich ślubu.

Księżna Meghan i książę Harry wybrali Eltona Johna, by zaśpiewał im w dniu ślubu o miłości. Bez wątpienia na ten wybór miała wpływ przyjaźń, jaką piosenkarz darzył księżną. Zaśpiewał on piękną balladę, którą uwielbiała księżna Diana – „Candle In the Wind”.

Nawiązań do księżnej Diany było bardzo wiele. Bez wątpienia książę Harry żałował, że nie było jego mamy na tak ważnym wydarzeniu w jego życiu.

źródło: pikio.pl 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiemy, co Meghan wyszeptała do ucha księcia Harry’ego przed pocałunkiem
  2. Pierwszy taki przypadek w historii! Harry PUBLICZNIE upokorzył Elżbietę II na ślubie
  3. Kobiety walczą o serce Tomasza Komendy. „Zostawiam swój telefon i zdjęcia”
  4. Popek przerywa karierę? Boi się o swoje życie
  5. ALEŻ WPADKA! Godlewska pokazała jak naprawdę wygląda jej SZTUCZNY BIUST
  6. Jest źle z Bożeną Dykiel! Lekarze nie mają wątpliwości