Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Mel B oficjalnie: „Idę na odwyk! Znalazłam się w punkcie KRYTYCZNYM!”
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 29.08.2018 19:11

Mel B oficjalnie: „Idę na odwyk! Znalazłam się w punkcie KRYTYCZNYM!”

Mel B
Fot. instagram.com @officialmelb

Mel B w swoim życiu doznała prawdziwej traumy. Jej małżeństwo ze Stephenem Belafonte obfitowało w przemoc. Gwiazda była także zmuszana do seksu w trójkątach. Nic dziwnego, że psychicznie nie wytrzymała.

Po sądowej batalii z byłym mężem, w wyniku której przyznano mu część jej majątku, gwiazda kompletnie się załamała. Uciekła w przygodny seks i alkohol. Teraz pragnie zmienić swoje życie. Kobieta cierpi na zespół stresu pourazowego. Zamierza z nim walczyć. Kibicujemy jej.

Co się dzieje z Mel B?

Nie jestem idealna i nigdy nie udawałam, że tak jest. Ale pracuję nad tym, by być lepszą wersją siebie, robię to dla moich dzieci, dla mojej rodziny i dla wszystkich, którzy wspierają mnie w życiu. – stwierdziła.

– Ostatnie sześć miesięcy było dla mnie niesamowicie trudne. Pracowałam z pisarzem nad moją książką Brutally Honest i było to niewiarygodnie traumatyczna i emocjonalnie obelżywe doświadczenie. Konfrontowałam wiele problemów w moim życiu, ze śmiercią mojego taty i moimi relacjami z mężczyznami na czele – wyznała w rozmowie z The Sun.

Przez ponad rok toczyły się także sądowe walki, które sprawiły, że straciłam równowagę finansową i byłam na łasce systemu prawnego, który jest całkowicie przeciwko kobietom krzywdzonym emocjonalnie. Ponieważ bardzo trudno jest udowodnić, jak ktoś zabrał cały twój szacunek i poczucie własnej wartości. Czasem trudno jest mi poradzić sobie z wszystkimi emocjami, które odczuwam, ale problem nigdy nie był związany z seksem czy alkoholem. W pełni zdaję sobie sprawę, że znajduję się w punkcie krytycznym.

Lubicie Mel? Pamietacie zespół Spice Girls? My za nimi szalałyśmy. Musicie kojarzyć numer Wannabe. Kto się do niego nie bujał? Są tu tacy? 😉 Piszcie w komentarzach, czy trzymacie kciuki za Mel. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.

ZOBACZ VIDEO:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda porno opowiedziała ze szczegółami łóżkowe podboje Donalda Trumpa
  2. Żywy Ken przed operacjami plastycznymi. Było warto?
  3. Wpadka w Kole Fortuny. Uczestnicy nie mieli pojęcia, jak na imię ma Linda…

źródło: pudelek.pl