Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Poszła do fryzjera, tylko po to, żeby pofarbować odrost. Gdy wróciła z salonu, jej mąż się rozpłakał
Marta Kulik
Marta Kulik 22.11.2019 22:22

Poszła do fryzjera, tylko po to, żeby pofarbować odrost. Gdy wróciła z salonu, jej mąż się rozpłakał

mąż
Photo by Andrew Neel from Pexels

Metamorfoza kobiety, która poszła do fryzjera, żeby pofarbować odrost, sprawiła, że jej mąż nie mógł powstrzymać łez. Kobieta sama nie spodziewała się ani tak spektakularnego efektu, ani tego, że fryzjer nie posłucha jej sugestii. Nawet zupełnie obcy internauci są pod wielkim wrażeniem.

Pewna kobieta wiedziała, że już dawno temu powinna udać się do fryzjera. Miała spory, siwy odrost, który nie najlepiej wyglądał z resztą jej farbowanych na ciemno włosów. Kiedy w końcu zdecydowała się na wizytę, nawet nie podejrzewała, że jej metamorfoza wywoła takie poruszenie. Niektórzy z trudem ją rozpoznali.

Metamorfoza nie była planowana

Kiedy klientka wybierała się do fryzjera, zdawała sobie sprawę z tego, że trochę zaniedbała swoje włosy. Miała nadzieję, że specjalista po prostu pofarbuje jej spory już odrost i spokojnie wróci do domu. Trafiła jednak na Christophera Hopkinsa, człowieka, który uwielbia zmieniać swoje klientki nie do poznania, a wszystko zostało nagrane.

metamorfoza

Mężczyzna znany jest z tego, że nie do końca słucha uwag swoich klientek. Jego artystyczna dusza sprawia, że sam decyduje, co tym razem stworzy, tak było i w tym przypadku. Pierwszym krokiem było radykalne cięcie, którego klientka w ogóle się nie spodziewała.

Mąż nie mógł powstrzymać wzruszenia

Kolejnym etapem przemiany miało być farbowanie, tym razem znowu klientka została zaskoczona. Fryzjer nie zamierzał wypuścić jej z ciemnymi włosami. Odcień został tak dobrany, że teraz jakikolwiek odrost po prostu nie będzie widoczny. Kobieta była w szoku, widząc, jak się zmieniła, ale czekała na reakcję męża.

metamorfoza

Kiedy mężczyzna ujrzał swoją żonę, nie był w stanie opanować emocji. W jego oczach pojawiły się łzy, z trudem odrywał wzrok od ukochanej. Kiedy internauci zobaczyli efekty przemiany, uznali, że kobieta wygląda jak modelka!

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższe ulice handlowe w Polsce. Na nich za czynsz zapłacisz najwięcej
  2. Zrobiła dla męża kalendarz adwentowy. Kiedy otworzył ostatnie okienko, zbladł. Następnego dnia wziął L4
  3. Stwierdził, że w szkole nie powinno uczyć się o II Wojnie Światowej. „To nie wpływa dobrze na zdrowie psychiczne”
  4. Najciekawsze anomalie ludzkiego ciała. Ma je tylko garstka ludzi na całym świecie
  5. Nagły zwrot ws. rozwodu Maryli Rodowicz. Porażające informacje o zdradzie
  6. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor „Rancza” cierpiał niewyobrażalnie