Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Metamorfozy kobiet. Niezwykle przemiany w kilka godzin!
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 20.12.2018 12:21

Metamorfozy kobiet. Niezwykle przemiany w kilka godzin!

Metamorfozy kobiet
Fot. instagram.com @just_blush

Metamorfozy kobiet. Która z nas nie chciałaby z szarej myszki przemienić się w królową piękności? Czasami wystarczy kilka prostych trików, by zmienić się nie do poznania. Sprawdź jakie sztuczki wykorzystać, by poczuć się jak milion dolarów!

Metamorfozy kobiet to niezwykle inspirujący temat. Każda z nas może wyglądać obłędnie przy niewielkich kosztach i nakładzie pracy. Jeśli marzysz o transformacji modowej i urodowej, ale nie masz pojęcia, jak tego dokonać, koniecznie powinnaś przeczytać ten artykuł!

Jak dokonać spektakularnej metamorfozy?

Powszechnie uznano, że do zmiany wizerunku potrzeba wielkich pieniędzy, szczęścia i odpowiednich kontaktów. Nic bardziej mylnego! Czasami wystarczy zmiana drobnych detali, a twój wizerunek znacząco się odmieni. Kobiety poddają się metamorfozom z wielu różnych powodów. Niektóre przeszły ciężkie chwile w życiu, więc pragną diametralnej zmiany. Inne z kolei są zwyczajnie znudzone swoim kolorem włosów lub z trudem przychodzi im odnalezienie własnego stylu. Wiele kobiet sądzi, że zmiana korzystnie wpłynie nie tylko na ich wygląd, lecz także na ich psychikę. Zupełnie nas to nie dziwi, ponieważ wiemy, że dobra fryzura potrafi polepszyć nawet najgorszy dzień. A zła? Skutecznie zepsuć nawet najpiękniejsze momenty w życiu. Mamy rację? 🙂

Metamorfozy kobiet. Co zrobić, by przejść efektywną przemianę?

Kobiety chcą sprawić sobie przyjemność lub pokonać kompleksy, z którymi mierzą się na co dzień. Wystarczy zmiana fryzury! Kolor włosów powinien być dopasowany do typu twojej urody i do codziennych stylizacji. W przypadku doboru odpowiedniego odcienia duże znaczenie ma twój kolor oczu. Dobry fryzjer zwróci uwagę na wszelkie detale w twojej urodzie, po to, by osiągnąć spektakularny efekt na twojej głowie. Czasami wystarczy delikatna zmiana tonu na jaśniejszy lub ciemniejszy i wyglądasz jak nowo narodzona! :). Jeśli masz włosy proste jak druty, zrób sobie afro! Nie namawiamy cię od razu do trwałej, bo to dość inwazyjny zabieg, ale wystarczy kilka ruchów lokówką, by na twojej głowie zagościły bujne loki.

Czy makijaż może odmienić wizerunek?

Nie ma wątpliwości co do tego, że makijaż może zdziałać cuda! Każda kobieta jest piękna, jednak nie zawsze wszystkie tuż po przebudzeniu przypominamy filmowe gwiazdy. Zatuszować wszelkiego rodzaju niedoskonałości pozwala nam makijaż. Jeśli cenimy naturalność, możemy pozostać przy minimalistycznym makijażu. Jeśli jesteśmy odważne i lubimy poszaleć, wybierzmy konturowanie, przydymione oko i intensywny kolor na ustach. Jak szaleć, to szaleć! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

metamofrozy kobiet

Niesamowita metamorfoza! Zgadzacie się?

metamorfozy kobiet

Czasami wystarczy zmiana stylizacji, by wyglądać zupełnie inaczej.

metamorfozy kobiet

Ciężko uwierzyć, że to ta sama osoba!

metamorfozy kobiet

Makijaż może wpłynąć na zmianę wizerunku.

metamorfozy kobiet

Metamorfozy kobiet z charakterem? Oczywiście! Co powiecie na odważny kolor włosów?

ZOBACZ TEŻ:

  1. PRIMARK w Polsce. Wiemy dokładnie, kiedy i gdzie otwarcie pierwszego sklepu
  2. Pies do bloku. Rasy które najlepiej sprawdzą się w bloku
  3. WSZYSCY nas okłamują. Dowiedz się, jak przyłapać kłamcę na gorącym uczynku

źródła: papilot.pl