Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Mężczyzna skarżył się na ból pleców. Lekarze zrobili mu tomografię i dosłownie nie mogli wydusić słowa
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 09.05.2020 12:02

Mężczyzna skarżył się na ból pleców. Lekarze zrobili mu tomografię i dosłownie nie mogli wydusić słowa

ludzie
fot. unsplash.com/CDC

Mężczyzna skarżył się na przeszywający ból pleców, który z każdym dniem stawał się nie do zniesienia. Mieszkaniec Brazylii udał się do lekarza, podejrzewając, że wypadł mu dysk. Lekarz przeprowadził standardowe badanie i zlecił wykonanie tomografii, której wyniki wprawiły go w osłupienie. Doktor nie mógł uwierzyć w to, co ujrzał na własne oczy.

Mężczyzna, wybierając się do lekarza z powodu uporczywego bólu pleców, nie spodziewał się, że jego organizm skrywa tak wiele tajemnic. Brazylijczyk podejrzewał, że jego dyskomfort spowodowany jest wypadnięciem dysku i miał rację. Jednak tomografia wykazała coś jeszcze. Okazało się, że mężczyzna ma 3 nerki.

Mężczyzna skarżył się na ból pleców

Ciało ludzkie jest pełne tajemnic i nie sposób odgadnąć jak wiele jeszcze mamy do odkrycia. Mieszkaniec Brazylii nie podejrzewał, że natura wyposażyła go tak obficie. Skarżąc się na przeszywający ból pleców, podejrzewał, że podczas wysiłku wypadł mu dysk. Właściwie zdiagnozował źródło swojego bólu, jednak badanie wykazało coś jeszcze.

Lekarz, do którego zgłosił się mężczyzna, poinformował go, że jest posiadaczem nie dwóch, a 3 nerek. Dwie nerki znajdowały się po lewej stronie, natomiast 3 ulokowała się po prawej. Co więcej, wszystkie 3 działały prawidłowo i nie wpływały na stan zdrowia mężczyzny.

  1. Wcześniejszy wiek emerytalny? Prezydent wprowadzi ogromne zmiany nie tylko dla seniorów
  2. Niestety, potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Znaleziono ciało dziecka, Rutkowski właśnie potwierdził
  3. Porównaliśmy ceny truskawek z poprzednim rokiem. Różnica sprawi, że złapiecie się za głowy

Anomalie ludzkiego ciała

Anomalie ludzkiego ciała, nie zawsze muszą być przyczyną problemów. Jak widać, dodatkowe organy nie muszą wcale wpływać na funkcjonowanie organizmu. Do tej pory, odnotowano wiele przypadków, gdzie budowa ludzkiego ciała odbiegała od powszechnej normy. U wielu osób zdarzało się, że ilość żeber była większa lub trochę mniejsza. Nie jest też żadną nowością różnokolorowe ubarwienie oczu czy oczy w bardzo rzadkim kolorze szarym.

Co więcej, takie anomalie mogą stać się naszym atutem, a nie przyczyną zmartwień. W przypadku mężczyzny z Brazylii dodatkowa nerka raczej nie dodawała mu uroku ani nie sprawiała, że na pierwszy rzut oka różnił się od reszty społeczeństwa. Jednak jego przypadek pokazuje, jak niezwykły jest ludzki organizm i jak bardzo może nas zaskoczyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna

Mężczyzna udał się do lekarza, tomografia wykazała, że ma 3 nerki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzaskowski zapowiada wielki kryzys w Warszawie. Sytuacja jest poważna
  2. Wicepremier podała termin otwarcia restauracji i fryzjerów. Wszyscy czekali od dawna
  3. Czy podczas jazdy samochodem trzeba mieć maseczkę? Odpowiedź może zaskoczyć wielu kierowców
  4. To już 12 dzień poszukiwań Kacperka. Policja opublikowała nagranie z poszukiwań, do akcji dołączyły drony
  5. Kobieta nie mogła nigdzie znaleźć swojego boksera. Weszła do pokoju dziecka i zaniemówiła
  6. Kandydat na prezydenta obejrzał Wiadomości TVP i podjął natychmiastowe działania. Telewizja Polska będzie musiała przeprosić?

Źródło: wideo.wp.pl

Tagi: Mężczyzna