Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Oświadczył się ukochanej w niezwykły sposób i przypłacił to życiem. Wszystko zostało nagrane
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 22.09.2019 17:02

Oświadczył się ukochanej w niezwykły sposób i przypłacił to życiem. Wszystko zostało nagrane

Mężczyzna
Fot. facebook.com

Mężczyzna chciał, aby jego ukochana zaręczyny zapamiętała do końca życia. Postanowił więc zrobić to w niebywale zjawiskowy i zapierający dech w piersiach sposób. Niestety za swoją pomysłowość przypłacił życiem. Poznaj razem z nami historię pięknej miłości z dramatycznym zakończeniem.

Zaręczyny to moment, który w pamięci zakochanych pozostaje na długie lata. To właśnie dlatego mężczyźni są w stanie zrobić wszystko, aby były ona wyjątkowe i niepowtarzalne. Niekiedy jednak nadmierna kreatywność może mieć tragiczne skutki. Tak właśnie było w przypadku naszego bohatera, którego historię pragniemy wam opowiedzieć.

Mężczyzna marzył, aby jego ukochana zaręczyny zapamiętała do końca życia

Steven Weber wraz ze swoją ukochaną Keneshą Antoine wybrali się w podróż do Tanzanii. Mężczyzna jeszcze przed wyjazdem podjął decyzję o zaręczynach. Wiedział, że jest ona kobietą jego życia i chciał by wyjazd ten wiązał się z samymi najpiękniejszymi wspomnieniami i emocjami.

Mężczyzna

Zakochani od zawsze tworzyli zgrany duet.

To właśnie dlatego korzystali ze wszystkich dostępnych na miejscu atrakcji. Gdy tylko zaproponowano im spanie w podwodnym hotelu, bez wahania się na to zdecydowali. Nic dziwnego, całość wyglądała naprawdę bajkowo.

Zakończyły się one tragedią

W pewnym momencie Steven zdecydowanie dał się ponieść wyjątkowości miejsca, a w jego głowie narodził się pewien plan. Pozostawił więc na chwilę zostawić swoją ukochaną i opuścił domek. Chwilę później kobieta zobaczyła go po drugiej stronie z tajemniczą kartką w ręce.

-Nie mogę tak długo wstrzymać oddech, aby powiedzieć Ci o wszystkich rzeczach, które w tobie kocham, ale… Wszystko, co w Tobie kocham, kocham jeszcze bardziej z każdym następnym dniem- napisał na niej mężczyzna.

Następnie odwrócił ją na drugą stronę, na której widniało pytanie: Czy zostaniesz moją żoną? Wyciągnął pudełeczko z pierścionkiem i pokazał go swojej wybrance. Chwilę później zaczął wypływać na powierzchnię, by wrócić do ukochanej. Kenesha czekała na niego, niestety bezskutecznie. Steven utonął.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Mężczyzna

Mężczyzna pragnął, by zaręczyny były wyjątkowe.

Mężczyzna

Oświadczył się pod wodą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupił karkówkę z dziwną kulą w środku. Prawda wywołuje mdłości
  2. Mama karmiła piersią w samolocie. Usłyszała, że „kradnie cudzych facetów”
  3. Nastolatka nie dostała pracy w sklepie. Wysłała pracodawcy maila, po którym musiał zmienić zdanie
  4. Muzycy zrujnowali całe wesele. „Upili się wódką i nie byli w stanie grać od 23”
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw