Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > 3 rzeczy, za którymi szaleje każdy facet. Jeżeli je zastosujesz, nie będzie mógł przestać o tobie myśleć
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 28.06.2020 13:27

3 rzeczy, za którymi szaleje każdy facet. Jeżeli je zastosujesz, nie będzie mógł przestać o tobie myśleć

fot. unsplash.com Hannah Olinger

Mężczyźni według wielu książek są opisywani jako wzrokowcy. Bez obaw, nie będziemy namawiać cię do zmiany swojego wyglądu. Wręcz przeciwnie, uważamy, że należy pokazać swoje prawdziwe wnętrze.

Mężczyźni — czy jest sprawdzony sposób, by ich w sobie rozkochać? Okazuje się, że jest. Wystarczy zapamiętać i zastosować te trzy rzeczy a wybranek nie będzie mógł przestać o tobie myśleć. Brzmi jak magia? Sekret tkwi w nas samych. Przeczytaj, a przekonasz się, że to naprawdę działa.

Mężczyźni: jak ich rozkochać?

Trzy zasady uwodzenia powinny przypominać nam się wtedy, gdy pojawia się potencjalny kandydat do naszego serca oraz gdy czujemy się źle w swoim ciele. Kluczem do sukcesu jest świadomość swoich zalet i umiejętność korzystania z nich.

Zasada numer jeden: jesteś wyjątkowa.

Nigdy nie można zapominać o tym, ile mamy w sobie wspaniałych cech. Uważasz się za osobę zachowawczą? Świetnie, ale nie zapomnij o pokazaniu swojej kobiecej siły, zaradności i szczęścia. Kochasz literaturę i spokojne wieczory? Genialny wybór — swojemu wybrankowi możesz opowiedzieć na przykład o tym, ile przygód czeka was podczas realizacji podróży z twojej ulubionej książki. Wystarczy, że pokażemy mężczyznom, że kobieta może mieć wiele twarzy i że z łatwością odnajdziemy się w każdym środowisku.

Trzy kroki do rozkochania mężczyzny

Zasada numer dwa: jesteś wartościowa.

Wiele psychologicznych badań wskazuje na to, że mężczyźni kochają kobiety pewne siebie. Jeżeli jesteś z natury bardzo spokojna lub rozpiera cię energia, warto uświadomić sobie, że w swoich emocjach, pasjach i życiu jesteś jedyna w swoim rodzaju. Twój wybranek na pewno doceni twoją samoświadomość.

  1. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów
  2. Magda Gessler wyjawiła, jaki błąd popełniają Polacy w gotowaniu zup. Chodzi o uwielbiany produkt
  3. Pamiętajcie Sandrę od „Marii Magdaleny”? Trudno uwierzyć, jak teraz wygląda, nie przypomina siebie

Zasada numer trzy: mężczyźni kochają poklask.

To może wydawać się zabawne, jednak panowie uwielbiają być podziwiani. Nie namawiamy do przesadnego zachwytu, bo może to zostać odebrane ironicznie. Warto jednak czasami poprosić o odkręcenie słoika z ogórkami, naprawienie czegoś w domu czy powiedzenie na głos, że partner daje nam poczucie bezpieczeństwa.

Te trzy proste zasady sprawdzą się w nowym związku, a także w długich relacjach Czasem jedyną przeszkodą, jaka stoi nam na drodze do serca mężczyzny, jest brak własnej akceptacji.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Mężczyźni

Mężczyźni wybiorą panterkę, która zna te 3 rzeczy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszystko się nagrało. Ludzie nie wytrzymali i zatrzymali homofobiczną ciężarówkę za mowę nienawiści wobec LGBT i szerzenie dezinformacji, interwencja policji
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna
  3. Zaatakował żonę na oczach dzieci. Wcześniej błagała o pomoc, nikt nie chciał jej wysłuchać
  4. Mężczyzna znalazł w wodzie stary aparat. Kiedy przejrzał jego zawartość, odebrało mu mowę
  5. Po porodzie spojrzała na dziecko i zaniemówiła. Nigdy nie była bardziej oszołomiona
  6. Dramatyczna sytuacja w kolejnej części Polski. Burza spowodowała ogromne zniszczenia i niebezpieczeństwo, wstrząsające zdjęcia

Źródło: dziennikwschodni.pl

Tagi: mężczyźni