Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > 5 oznak, że on ci się zaraz oświadczy. Wszyscy zakochani mężczyźni robią jedną rzecz
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 28.06.2020 22:18

5 oznak, że on ci się zaraz oświadczy. Wszyscy zakochani mężczyźni robią jedną rzecz

mężczyźni
fot. pexels.com/Radu Florin

Choć mężczyźni są raczej zamknięci, a ich problemy czy świat wewnętrzny to coś, o czym nie lubią mówić, w momencie gdy mają zamiar się oświadczyć, wszystko się zmienia. Zakochany facet, który planuje poprosić cię o rękę, zdradza te plany dużo, dużo wcześniej.

Mężczyźni, którzy mają zamiar zadać swojej ukochanej to najważniejsze pytanie, dużo wcześniej zdradzają symptomy, po których bez problemu poznasz, że oświadczyny chodzą mu po głowie. Te 5 rzeczy, to sygnał, że twój partner wkrótce ci się oświadczy. Jedna rzecz powinna w szczególności dać nam do myślenia.

5 oznak, że on ci się zaraz oświadczy

1. Zaczyna się bardziej starać – facet, który ma zamiar poprosić cię o rękę, zaczyna bardziej się starać. Do tej pory awans, który go nie interesował, staje się jego celem, zgodnie z twoją prośbą zaczyna ćwiczyć albo bardziej dbać o siebie. Chce po prostu być idealny, żebyś ani chwili się nie wahała.

2. My, a nie ja jeśli facet zaczyna mówić, nawet o zupełnie swoich własnościach, że są wasze, nie jego, wiedz, że czuje się z tobą zespojony. Nie patrzy na siebie jako singla. Każda rzecz jest wasza, a w każdym zdaniu mówi my, coraz rzadziej ja.

3. Chce chodzić na śluby – do tej pory ziewał, gdy opowiadałaś, jak kolega oświadczył się swojej dziewczynie. Tymczasem zaczyna chętniej słuchać o oświadczynach, a podczas ślubów zaczyna zastanawiać się nad kosztami ich organizacji.

  1. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów
  2. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  3. Jasnowidz powiedział, jak wygląda życie po śmierci. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję

Oświadczyny – facet zupełnie się zmienia

4. Chce poznać twoje preferencje – coraz częściej mimochodem ustala, jaką kuchnię lubisz, czy jesteś bardzo romantyczna, jaki jest twój styl. Szykuje dla was piękny moment i chce wstrzelić się w twój gust, najlepiej jak to możliwe. W końcu historie o nieudanych pierścionkach czy żenujących sposobach oświadczyn to prawdziwy wstyd dla mężczyzny.

5. To rzecz, która zdradza wszystko – czyli zerkanie na twoją dłoń. Zastanawianie się, jak będzie wyglądał ten wyjątkowy moment i jak dopasować biżuterię do twojego stylu i rozmiaru palca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyźni

Możemy zaobserwować, że nasz chłopak robi się coraz bardziej rozkojarzony. To znaczy, że zaczyna się stresować wielką chwilą.

mężczyźni

Twój ulubiony pierścionek nagle zniknął? Najpewniej zabrał go twój przyszły narzeczony, żeby przygotować odpowiedni wymiar.

mężczyźni

Nie da się nie przeoczyć, że nasz mężczyzna robi się coraz bardziej w nas zapatrzony. Chce też poznać każde nasze zdanie, od tej pory nie podejmie żadnej poważnej decyzji bez konsultacji ze swoją ukochaną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Awantura w lokalu wyborczym. „Pomocnik dziennikarza TVP nie chciał się wylegitymować”
  2. Padły strzały. Mimo ostrzeżeń nie zatrzymali się. Niestabilna sytuacja na otwartych wodach na Bliskim Wschodzie
  3. Polsat zapowiedział ogromne zmiany. Decyzja zapadła, nie wszyscy będą zadowoleni
  4. Kobieta chciała ośmieszyć baristę, bo nie chciał sprzedać jej kawy. Chłopak nie mógł przewidzieć, co zobaczy kolejnego dnia w internecie
  5. Mąż zniknął niedługo po ich ślubie. Kiedy 68 lat później poznała niewiarygodną prawdę o nim, zamarła
  6. Dramatyczna sytuacja w kolejnej części Polski. Burza spowodowała ogromne zniszczenia i niebezpieczeństwo, wstrząsające zdjęcia

Źródło: papilot.pl