Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Ma 5 lat i wygląda jak dorosła kobieta. Czy istnieją jakieś granice?
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 31.08.2018 17:21

Ma 5 lat i wygląda jak dorosła kobieta. Czy istnieją jakieś granice?

Mia Aflalo
Fot.instagram.com @miaaflalo

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”77″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Mia Aflalo jest 5-letnią dziewczynką z Tel-Awiwu, która podbija internet za sprawą swoich zdjęć. Dziewczynka wygląda na nich jak dorosła kobieta. Myślicie, że to dobry pomysł?

5-latka ma prawie 65 tysięcy followersów na Instagramie, a pod swoimi zdjęciami kilkaset tysięcy komentarzy. Internet podzielił się na tych, którzy wychwalają urodę i stylizację 5-latki oraz tych, którzy krytykują matkę dziewczynki za pozbawianie jej dzieciństwa.

Kim jest Mia Aflalo?

Dziewczynka z Tel-Awiwu zyskała sławę przez swoje dorosłe stylizacje — jej mama ubiera ją w wymyślne sukienki, duże kolczyki i…makijaż. Za wygląd jej charakterystycznej bujnej fryzury odpowiada profesjonalny stylista, Sagi Dahari:

-Mia jest idealnym modelem. Jest bardzo cierpliwa i potrafi siedzieć bez ruchu przez bardzo długi czas i nigdy nie narzeka. To rzadkość u dziecka w tym wieku, jestem nią zachwycony! – powiedział Dahari w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika Daily Mail.

Dziewczynka na zdjęciach wygląda bardzo poważnie w pełnym makijażu. Internauci grzmią w komentarzach, że Mii odbiera się dzieciństwo przez tego typu sesje zdjęciowe. Inni wytykają matce dziewczynki, że tego typu zdjęcia mogą trafić w ręce pedofilów. Myślicie, że tego typu sesje zdjęciowe są odpowiednie dla dzieci w wieku jakim jest Mia Aflalo?

Mia Aflalo nie jest jedyną małą modelką?

Ostatnio bardzo dużo kontrowersji wzbudzają konkursy piękności dla małych dziewczynek — zwłaszcza te organizowane w USA. Kilkuletnie dziewczynki, niewiele starsze niż Mia Aflalo ubierane są w wyzywające stroje, ostry makijaż i buty na obcasach. Prezentując się nierzadko pozują jak dorosłe kobiety, eksponując swoje małe ciała. Ci, którzy krytykują konkursy piękności dla dziewczynek najczęściej używają argumentów o niepotrzebnej seksualizacji i uprzedmiotowieniu dzieci czy pozbawiania dziewczynek normalnego dzieciństwa.

Podobają się wam zdjęcia, na których Mia Aflalo wygląda jak dorosła kobieta? Co myślicie o konkursach piękności dla małych dziewczynek?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiemy, które znaki zodiaku pasują do siebie…w łóżku!
  2. Barbara Kurdej-Szatan chce rozbieranej sesji! Razem z siostrą
  3. 4 typy upijania się. Którym jesteś?

źródło: wprost.pl, dailymail.co.uk, metro.co.uk