Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Michał Szpak w koszuli z dziurami wszedł na scenę, poniżej pasa było jeszcze ciekawiej. Ludziom opadły szczęki
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 07.06.2023 13:56

Michał Szpak w koszuli z dziurami wszedł na scenę, poniżej pasa było jeszcze ciekawiej. Ludziom opadły szczęki

Michał Szpak
fot. KAPiF

Michał Szpak jest znany ze swojego nietuzinkowego stylu, który na przestrzeni lat stał się jego znakiem charakterystycznym. Wokalista z dumą nosi nie tylko długie włosy, ale także elementy odzieży tradycyjnie przypisywane przeciwnej płci, ponieważ jak sam mówi, ubranie jej nie posiada. 

Wokalista po raz kolejny pokazał się w wyjątkowej stylizacji, udowadniając, że ubrania i akcesoria mogą pełnić funkcję wyrażania swojego „ja”. 

Michał Szpak w wyjątkowej stylizacji

Michał Szpak pojawił się na wydarzeniu w restauracji Klonn, które było poświęcone premierze nowego elektrycznego samochodu Abarth. Wokalista pojawił się na scenie, a wzrok przykuwała jego zaskakująca stylizacja. 

Piosenkarz postawił na czarny total look, na który składały się czarna koszula z dziurami, spodnie i buty na koturnie. Michał Szpak uzupełnił stylizację dużymi okularami przeciwsłonecznymi, sznurem pereł i kilkoma ciężkimi pierścieniami. 

"Rączka się pojawiła". Cichopek i Kurzajewski zachwyceni dzieckiem podczas USG. Mała dziewczynka skradła ich serce

Michał Szpak postawił na szeroki krój spodni

Michał Szpak zdecydował się na skórzane dzwony. Wybrany fason do kolan mocno opinał uda wokalisty, podkreślając kształt jego nóg, ale poniżej nogawki rozszerzały się zaskakująco mocno. Długie spodnie co prawda zakrywały zdecydowaną część butów, ale pozwoliły na dostrzeżenie, że i tym razem wokalista nie zrezygnował z butów na obcasie. 

Także koszula, jaką prezentował, wokalista była dość ciekawa. Michał szpak zdecydował się na zapięcie jedynie kilku ostatnich guzików i wetknięcie jej w spodnie, przez co odsłaniała jego tors i potrójnie założone perły oraz drugi naszyjnik. W koszuli nie brakowało dziur, które zostały obramowane kryształkami. 

Michał Szpak zaskoczył także makijażem

Michał Szpak zaszalał także z makijażem, który sam w sobie wydaje się bardzo ciekawy. Piosenkarz zdecydował się na obramowanie jednego oka eyelinerem i kryształkiem, natomiast drugie było zdecydowanie bardziej podkreślone. Postawił na prawdziwy look „z pazurem”. Wokalista z dumą prezentował także długie paznokcie w odcieniach czerwieni i fioletu.

Michał Szpak 1.jpg
fot. KAPiF
Michał Szpak 2.jpg
fot. KAPiF
Michał Szpak 3.jpg
fot. KAPiF

Źródło: kobieta.wp.pl