Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Milionerzy. Dostała pytanie o szynkę i zdębiała, czegoś takiego jeszcze nie było. "Jestem lekko skonsternowana"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 07.06.2023 12:05

Milionerzy. Dostała pytanie o szynkę i zdębiała, czegoś takiego jeszcze nie było. "Jestem lekko skonsternowana"

Hubert Urbański, uczestniczka, Milionerzy
fot. kadr z programu "Milionerzy"

“Milionerzy” to popularny teleturniej, który wieczorami przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Niesie za sobą sporą dawkę wiedzy, jednak jest emitowany na żywo, więc nie trudno w nim o zabawne sytuacje. Jednej z nich byliśmy świadkiem w najnowszym odcinku programu.

Hubert Urbański przeczytał pytanie, które przypominało łamaniec językowy. Uczestniczka zrobiła wielkie oczy — kompletnie nie wiedziała, jak się za nie zabrać!

"Milionerzy": Uczestniczka usłyszała podchwytliwe pytanie

“Milionerzy” to polski teleturniej, który powstał na podstawie brytyjski odpowiednik “Who Wants to Be a Millionaire?”. Jest emitowany na antenie TVN od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55. Program w wielu uczestnikach oraz widzach budzi najwyższe emocje, kiedy podczas kolejnych pytań na szali znajdują się coraz większe kwoty.

Pytania, które są zadawane uczestnikom, dotyczą wiedzy ogólnej, a ich stopień trudności z reguły zwiększa się z każdą kolejną rundą. Jednak 5 czerwca w “Milionerach” wzięła udział uczestniczka, która już na samym początku natrafiła na trudność w udzieleniu poprawnej odpowiedzi. Pytanie, które przeczytał Hubert Urbański, było podchwytliwe!

"Rączka się pojawiła". Cichopek i Kurzajewski zachwyceni dzieckiem podczas USG. Mała dziewczynka skradła ich serce

"Milionerzy": Po usłyszeniu pierwszego pytania uczestniczka zamarła!

Pierwsze pytanie, które zostało postawione przed uczestniczką, zaskoczyło ją. Przed udzieleniem odpowiedzi musiała dobrze przemyśleć wszystkie opcje.

– Szynkę można dowędzić, obwędzić, podwędzić lub uwędzić, ale posmak kradzieży może mieć tylko szynka…? – przeczytał Hubert Urbański. Pytanie było podchwytliwe!

Do wyboru były cztery odpowiedzi:

  • A. Dowędzona
  • B. Obwędzona
  • C. Podwędzona
  • D. Uwędzona

Uczestniczka zrobiła wielkie oczy. Przez moment nie wiedziała, co powiedzieć.

– Fajne pytanie, co? – zagadnął ze śmiechem prowadzący.

"Milionerzy": Uczestniczka musiała chwilę zastanowić się nad udzieleniem odpowiedzi

Uczestniczka musiała dokładnie przeanalizować pytanie. Była to zaledwie pierwsza runda, więc szkoda byłoby użyć w niej koła ratunkowego. 

– Jestem lekko skonsternowana, bo muszę zrozumieć, co jest tutaj napisane – myślała głośno.

Uczestniczka jeszcze raz uważnie przeczytała na głos wszystkie odpowiedzi. Słowo “podwędzić” skojarzyło jej się z kradzieżą. Po chwili poprosiła o zaznaczenie odpowiedzi “C.”. Hubert Urbański chwilę trzymał kobietę w niepewności, jednak okazało się, że odpowiedziała poprawnie! Udało jej się przejść do kolejnego etapu “Milionerów” ze zdobytymi 500 złotymi.

Milionerzy
fot. facebook.com/milionerzytvn
Tagi: Milionerzy