Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Milionerzy: Producenci robią wszystko żeby ukryć sekret Urbańskiego
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 14.05.2018 18:43

Milionerzy: Producenci robią wszystko żeby ukryć sekret Urbańskiego

Milionerzy
sreen youtube.com

Hubert Urbański to jeden z najpopularniejszych prowadzących w Polsce. Wszystko dzięki programowi „Milionerzy”, który od lat – z pewnymi przerwami – jest emitowany na TVN. Program cieszy się ogromną popularnością, jednak mało kto wie o sekrecie prowadzącego. Producenci programu robią wszystko, by go ukryć przed widzami.

Hubert Urbański prowadził teleturniej „Milionerzy” w latach 1999-2003 oraz 2008-2010. Od 2017 roku show wróciło na antenę TVN, jego prowadzącym zaś został – zgodnie z oczekiwaniami fanów programu – ponownie Urbański.

Był jednak moment w życiu gwiazdora TVN, o którym najlepiej chciałby zapomnieć – przez długi czas był bezrobotny. Wiele się wówczas w jego życiu zmieniło – Urbański porzucił elegancki styl życia, co zaważyło na dość radykalnej decyzji. Jej negatywne konsekwencje odzywają się do dziś.

Milionerzy: Producenci ukrywają sekret prowadzącego

Mało kto o tym wie, ale Hubert Urbański ma tatuaże. Nie byłoby w tym nic problematycznego, gdyby nie to w jakim miejscu się znajdują. Prowadzący „Milionerów” ma wytatuowane palce dłoni. Jest to właśnie pozostałość po czasie, kiedy prezenter był bezrobotny.

Nie są to byle jakie litery. Gospodarz Milionerów wytatuował sobie inicjały imion swoich córek, które jak kiedyś zdradził – mają mu przypominać o najważniejszych kobietach w jego życiu. Są to Marianna i Krystyna z pierwszego małżeństwa oraz Stefania i Danusia z drugiego związku.

Jednak litery wytatuowane na palcach, nie licują z wizerunkiem eleganckiego prowadzącego jednego z najbardziej kasowych teleturniejów. Dlatego producenci postanowili je ukryć za wszelką cenę.

Prowadzący Milionerów musi być elegancki, a jego tatuaże na dłoniach nie wyglądają zbyt ładnie – zdradziła mediom osoba z otoczenia produkcji programu.

Producenci programu zmagali się z tym problemem przez dłuższy czas. W końcu postawiono zamalować tatuaże trwałym specjalistycznym podkładem. Chociaż jest to oczywiście w pewnym stopniu skuteczne, to jednak przez makijaż dłoni, szczególnie w ostrym świetle studia telewizyjnego przebijają się mało czytelne litery.

Uważny widz może zwrócić uwagę na ciemniejsze pola na palcach prowadzącego. To właśnie są ukrywane przez producentów tatuaże Huberta Urbańskiego.

Jak widać na załączonym obrazku, nie zawsze udaje się ukryć tatuaże na palcach Huberta Urbańskiego. Mimo że ma on jasno przekazane, że tatuaże mają być ukryte, czasem można odszukać takie smaczki jak ten 😉

Myślicie, że w dzisiejszych czasach ukrywanie tatuaży ma jeszcze rację bytu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Milionerzy: nowe koło ratunkowe. Urbański nie będzie zachwycony
  2. Anna Mucha znów chwali się pięknym biustem. „Ale PIŁECZKI!”
  3. QUIZ: Milionerzy. Sprawdź, czy miałbyś szansę na milion!
  4. Edyta Olszówka sięgnęła dna. Tragiczna historia aktorki