Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Milionerzy": Pytanie zmroziło uczestników, Urbański wyglądał, jakby chciał wyjść ze studia. Tego jeszcze nie było!
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 24.05.2023 13:27

"Milionerzy": Pytanie zmroziło uczestników, Urbański wyglądał, jakby chciał wyjść ze studia. Tego jeszcze nie było!

Krystian Pesta, Daria Ładocha, Hubert Urbański
fot. kadr z programu "Milionerzy"

24 maja będzie zostanie wyemitowany wyjątkowy odcinek “Milionerów”. Widzowie nawet nie spodziewają się, że będą mieli okazję zobaczyć na ekranach znajome twarze! Naprzeciw Huberta Urbańskiego zasiądą uczestnicy programu “Azja Express”. Będzie się działo!

Na pierwszy ogień pójdą Krystian Pesta i Daria Ładocha. Pierwsze pytanie dla tej dwójki nie będzie łaskawe. Wątpliwości będą ogromne, czy zdecydują się na użycie koła ratunkowego?

Milionerzy: W odcinku specjalnym dojdzie do niecodziennej sytuacji!

“Azja Express” miało swój finał już jakiś czas temu. Dobrą wiadomością dla fanów programu jest fakt, iż będą mieli okazję ponownie zobaczyć swoich ulubionych bohaterów na ekranach. Stanie się to za sprawą wyjątkowego odcinka specjalnego “Milionerów”, w którym wezmą udział Paulina Krupińska i Wojciech Łozowski, a także Krystian Pesta i Daria Ładocha. 

Drugą z par jako pierwsza zasiądzie naprzeciw Huberta Urbańskiego, aby zawalczyć o najwyższą wygraną, która może wynieść aż milion złotych, które zostaną przekazane Fundacji TVN. Widzowie mogą spodziewać się nie tylko emocji, ale również dawki humoru, którą dostarczą im uczestnicy. Ze zwiastunu odcinka wiemy, że będą mieli problem już w pierwszym pytaniu. 

Nie żyje Bronisław Surmiak. Aktor był znany z wielu popularnych produkcji, miał 89 lat

Milionerzy: Uczestnicy usłyszeli pytanie, nad którym długo się zastanawiali...

Krystian Pesta oraz Daria Ładocha pojawili się w studio uśmiechnięci i z dobrym nastawieniem. Ich entuzjazm nieco przygasł, gdy usłyszeli treść pierwszego pytania: Jeśli ktoś chciałby stepować na stepie, to gdzie najlepiej?

Do wyboru standardowo mieli cztery odpowiedzi:

  • A. W Australii
  • B. W Mongolii
  • C. Na Litwie
  • D. Na Łotwie

Chwilę ciszy, która zapanowała po przeczytaniu pytania, przerwało parsknięcie śmiechu uczestników.

– Nie jest dobrze, nie jest dobrze… – podsumowała Daria Ładocha. 

Milionerzy: Krystian Pesta i Daria Ładocha nie mogli zdecydować się na jedną odpowiedź

Krystian Pesta i Daria Ładocha natrafili na ciężki orzech do zgryzienia już w pierwszym pytaniu w “Milionerach”. Długo zastanawiali się, na jaką odpowiedź postawić. Daria wspomniała o Stepach Akermańskich, które skłoniły ich w stronę odpowiedzi “C. Na Litwie”, natomiast Krystian wahał się przy “B. W Mongolii”. W pewnym momencie Daria Ładocha postanowiła nieco rozluźnić atmosferę.

– A nie możesz ty odpowiedzieć, a ja odpowiem na następne? – spytała partnera, Krystiana Pestę. 

W tamtym momencie Hubert Urbański wyglądał, jakby chciał wyjść ze studia! Świadom niepewności, która targała uczestnikami, zaproponował im skorzystanie z koła ratunkowego, na co przystali. Krystian Pesta oraz Daria Ładocha zdecydowali się poprosić o pomoc publiczność!

Jeśli jesteście ciekawi poprawnej odpowiedzi, konieczni obejrzyjcie odcinek specjalny “Milionerów” już dziś, 24 maja, o 20:55 na antenie TVN.

Krystian Pesta, Daria Ładocha
fot. kadr z programu “Milionerzy”