Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Milionerzy: Padło pytanie o pierwszą literę alfabetu. Wszyscy wybuchnęli śmiechem
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 28.05.2018 19:45

Milionerzy: Padło pytanie o pierwszą literę alfabetu. Wszyscy wybuchnęli śmiechem

milionerzy
facebook.com/milionerzytvn

Uczestnik popularnego programu rozrywkowego „Milionerzy” przegrał milion złotych, bo nie odpowiedział na pytanie o pierwszą literę angielskiego alfabetu. To trzeba zobaczyć.

„Milionerzy” to format brytyjski, po raz pierwszy wyemitowany w stacji ITV w 1998 roku. Program wciąż jest na antenie, prowadzi go znany z programu „Top Gear”, Jeremy Clarkson.

Bezlitośni „Milionerzy”

Cały świat dał się omamić australijskiemu programowi komediowemu Comedy Inc. Ludzie naprawdę uwierzyli, że uczestnik teleturnieju „Milionerzy” nie wygrał miliona złotych, bo nie odpowiedział na pytanie o pierwszą literę alfabetu. Filmik robi furorę w sieci. Wśród omamionych widzów nie brakuje Polaków. Podkreślmy to jeszcze raz – to nie nagranie z amerykańskich milionerów, tylko zwykły kabaret.

Zerknijcie tylko na to 😉

W komentarzach na YT szczególnie dostało sie „prowadzącemu program”. Oto niektóre z nich:

– Biedny człowiek, przez to, ze prowadzący jakiś na****ny nie wygrał miliona  

– Prowadzący powinien zmienić dilera.

Nie brakuje jednak osób, które nie są w stanie zrozumieć, jak można uwierzyć, że odgrywana przez komików scenka miała miejsce w rzeczywistości. Kpią z łatwowiernych internautów, a nawet wyrażają się o nich nieco pogardliwie.

– Hahahahah xD I te komentarze, że to na serio. Beka z niektórych xd

– A ponad połowa osób nadal myśli, że rzeczywisty fragment amerykańskich milionerów…

Format skazany na sukces

Od momentu wejścia na brytyjską antenę w 1998 roku, formatem interesują się stacje telewizyjne z całego świata. Polska edycja rozpoczęła się we wrześniu 1999, zaledwie rok po ukazaniu się oryginalnej. Prowadzącym programu został Hubert Urbański. Stacja TVN wciąż emituje nowe odcinki „Milionerów”. Główna wygrana padała w programie dwukrotnie, ostatnio w 2018 roku. Pulę rozbiła wówczas emerytowana nauczycielka, Maria Romanek.

Finałowe pytanie brzmiało:

Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121?”. Pani Maria zaznaczyła odpowiedź 1 234 321. Nie pomyliła się i przeszła do historii uwielbianego przed widzów programu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Olbrzymia wpadka gwiazdy w Sopocie. Goła pupa to nie wszystko…
  2. Szokujące nagranie! Ryzykując swoje życie uratował 4-latka
  3. Rodzina królewska na celowniku. Chcą zabić małego księcia
  4. Beata Tadla w szpitalu! Dramat dziennikarki