Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Młoda para pokazała zdjęcie przed i po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 01.10.2019 12:02

Młoda para pokazała zdjęcie przed i po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać

reddit.com

Młoda para w dniu ślubu przeżywa mnóstwo nerwów. Najważniejszy dzień w życiu można także śmiało nazwać tym najbardziej stresującym – w końcu nie dość, że podejmujemy ważną decyzję na resztę życia, to jeszcze zapraszamy gości, którzy liczą na dobrą zabawę. Ci nowożeńcy wykazali się wyjątkową odwagą i dystansem!

Ta młoda para odważyła się na dość niecodzienny gest. Postanowiła pokazać nie tylko zdjęcie ze ślubu, ale również to wykonane po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać! Wyglądają kompletnie inaczej.

Młoda para przed i po weselu

Jak wiadomo, wesele to naprawdę ogromne przedsięwzięcie. Nawet decydując się na skromne przyjęcie musimy być świadomi trudów organizacji i miesięcy pracy włożonej w wymarzone wesele. Żeby goście dobrze się bawili, młoda para podejmuje naprawdę ogromne wyzwania! Ci nowożeńcy postanowili pokazać więc, jak wyglądali nie tylko w czasie wesela, ale także i po nim. Po takim porównaniu ciężko nie docenić ich pracy włożonej w idealne przyjęcie!

Para pokazała zdjęcia przed i po weselu, wykazując się tym samym ogromnym dystansem do siebie. Na pierwszym zdjęciu wyglądają fantastycznie – idealne fryzury i makijaż panny młodej, a do tego strojne, ślubne stroje prezentują się doskonale. Nieco inaczej wyglądają jednak na drugim zdjęciu….

młoda para

Zdjęcie po weselu

Młoda para podbiła serca internautów swoją szczerością, gdy pokazali zdjęcie po weselu. Porównanie opatrzyli stosownym podpisem:

– Kochani, chcieliśmy wam powiedzieć, że przetrwaliśmy to wesele. Było świetnie, dziękujemy bardzo i cudownie słyszeć, że wielu gości stwierdziło, że to była najlepsza impreza, na jakiej kiedykolwiek byli. To dla nas tak wyjątkowe wydarzenie, że zdecydowanie warto poświęcić się mu i przeżyć cały ten stres, co zresztą widać na zdjęciu!

Na zdjęciu rzeczywiście widać, że organizacja ślubu i wesele to nie przelewki! Para w niczym nie przypomina siebie z pierwszego zdjęcia. Użytkownicy Reddita, gdzie zostało opublikowane zdjęcie byli zachwyceni. Gratulują nowożeńcom i komentują, że sądząc po drugim zdjęciu zabawa musiała być przednia. Brawo za dystans!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

młoda para

Po weselu ciężko poznać tych nowożeńców!

młoda para

Porównanie jest naprawdę imponujące – para ma do siebie niesamowity dystans.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mają miliardy na swoich kontach. Lista najbogatszych Polek
  2. Mama niesłusznie skazanego Tomasza Komendy przeszła ciężkie chwile. Przyznała, że miała myśli samobójcze
  3. Jamnik gigantycznych rozmiarów. Po śmierci właściciela ratownicy znaleźli psa, nie mogli uwierzyć
  4. Gwiazda TVN zaręczyła się. Blond piękność pokazała spektakularny diament
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

źródło: thesun.com