Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Najpierw wysunęła nogi z auta, potem pokazała całą resztę. Szok, tak Kozidrak odebrała nagrodę
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 03.06.2023 13:17

Najpierw wysunęła nogi z auta, potem pokazała całą resztę. Szok, tak Kozidrak odebrała nagrodę

Beata Kozidrak
fot. KAPiF

Beata Kozidrak została nagrodzona w kategorii wybitna osobowość polskiej sceny muzycznej na gali "Businesswomen Awards". Całość upamiętniła wyjątkowym nagraniem na swoich mediach społecznościowych.

Rozdanie nagród odbyło się w hotelu Airport na warszawskim Okęciu, a galę prowadził Jacek Borkowski. Wokalistka zespołu “Bajm” na scenie pokazała się w pięknej kreacji i wygłosiła długą przemową dla wszystkich zgromadzonych na miejscu.

Beata Kozidrak nagrodzona jako wybitna osobowość polskiej sceny muzycznej

Beata Kozidrak na galę założyła buty na wysokim koturnie i suknię do samej ziemi, przez co musiała bardzo na nią uważać. Wokalistka po wszystkim chętnie pozowała na ściance dla fotoreporterów, którzy uwiecznili ją z nagrodą w kształcie gwiazdy.

- Dziś otrzymałam nagrodę w kategorii: wybitna osobowość polskiej sceny muzycznej w konkursie organizowanym przez Biznes w kobiecym stylu. Dziękuję! Fakt, że dostałam tę nagrodę, utwierdza mnie w przekonaniu, o tym jak ważna jest dla Was moja twórczość. To wspaniałe, że moja muzyka łączy kolejne pokolenia przez 45 lat… i wciąż inspiruje innych twórców - napisała w mediach społecznościowych piosenkarka.

Justyna Kowalczyk w nocy wstawiła bardzo smutny wpis. Jak ona musi cierpieć, można tylko współczuć

Beata Kozidrak podziękowała córkom za wsparcie

Na gorąco po otrzymaniu nagrody podziękowała za docenienie.

- Zawsze byłam tą krnąbrną Beatką i tym dzieckiem, które czegoś chciało, chciało czegoś więcej i wierzyło, że życie ułoży się tak, że będę mogła śpiewać - powiedziała ze sceny wokalistka.

Piosenkarka podkreśliła, że udało jej się połączyć życie zawodowe z życiem prywatnym i podziękowała swoim córkom, za wsparcie i za to, że mogła cały czas działać zawodowo.

Z kolei na swoim Instagramie zamieściła nagranie, które jest skrótem tego wieczoru. Widzimy na nim, jak Beata dumnie wychodzi z samochodu, eksponując swoje zgrabne nogi oraz buty z niebotycznie wysokimi obcasami. Kolejno widzimy kadry w obłędnej kreacji, a także prosto ze sceny, w trakcie odbierania nagrody. 

Fani gratulują wyróżnienia Beacie Kozidrak

Pod postem wokalistki pojawiło się wiele gratulacji od fanów.

- Gratulacje! Nie mogło być inaczej - zasłużona nagroda - pisze jedna z nich.

- Gratulacje, królowa jest tylko jedna, a kreacja obłędna - napisał fan.

- Ogromne gratulacje kochana. Jesteśmy dumni, kochamy Cię - podkreśliła fanka.

Kilka dni temu Beata Kozidrak występowała podczas Polsat SuperHit Festiwal. Na sopockiej scenie skradła show i wiele osób było zachwyconych jej wykonem kilku utworów.