Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z programu „Chłopaki do wzięcia”

„Narodziłem się na nowo”. Bandziorek przeszedł gigantyczną przemianę. Fani „Chłopaków do wzięcia” są w szoku

14 Października 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Widzowie programu „Chłopaki do wzięcia” nie mogą wyjść z szoku po przemianie, jaką na ich oczach przeszedł Bandziorek. Niektórym aż trudno uwierzyć w tę nagłą metamorfozę, która dokonała się za sprawą jednej kobiety. Bohater dokonał mocnego postanowienia. 

Widzowie programu „Chłopaki do wzięcia” nie mogą wyjść z szoku po przemianie, jaką na ich oczach przeszedł Bandziorek. Niektórym aż trudno uwierzyć w tę nagłą metamorfozę, która dokonała się za sprawą jednej kobiety. Bohater dokonał mocnego postanowienia. 

Fani programu „Chłopaki do wzięcia” od lat śledzili losy Krzysztofa, kibicując mu w znalezieniu nowej miłości. Jednocześnie chyba nikt nie miał wątpliwości, że zadanie było bardzo trudne. Bandziorek potrzebował przemiany, w którą mało kto tak naprawdę wierzył. Teraz widzowie z niedowierzaniem patrzą na to, co dzieje się z bohaterem.

Piorunująca metamorfoza w programie „Chłopaki do wzięcia”. Bandziorek skończył z dawnym życiem

Bandziorka poznaliśmy 10 lat temu. Widzowie z zainteresowaniem śledzili jego losy, jednocześnie mając świadomość, iż mężczyzna ma w sobie wiele do naprawy. Kiedy zaczynano emisję „Chłopaków do wzięcia”, miał problem z alkoholem, w międzyczasie na dwa lata trafił nawet za kratki.

Pierwszą rzeczą, którą zrobił po dwuletnim pobycie było… zakupienie czteropaku piwa, którym uraczył się już w samochodzie. Nic dziwnego, że część fanów przez te wszystkie lata zdążyła go skreślić i z rosnącym politowaniem obserwowała jego poczynania.

Na jakiś czas bohater zniknął z ekranu. Pojawiały się nawet przerażające plotki o jego śmierci, które na szczęście szybko ucichły. Teraz, po długiej nieobecności powrócił na ekran… jako kompletnie nowy człowiek . Internauci przyznają, że aż trudno uwierzyć w jego metamorfozę.

Wszystko za sprawą Danusi — mieszkanki Mazur, której mężczyzna z powodzeniem oświadczył się jakiś czas temu . Kobieta znalazła w sobie siłę i, jak sama stwierdziła, „utemperowała” nieco Krzysztofa, a i on, zapewne pod wpływem nagłego uczucia, postanowił zmienić swoje życie. I choć nie było mu łatwo — definitywnie zerwał z alkoholem.

– Zdrowszy jestem, lepiej się czuję, więcej jem – przyznał przed kamerą, a Danusia nie ukrywała, że i jej uczucia do niego znacznie się umocniły. Co do jednego oboje są zgodni.

– Jest innym człowiekiem – dodała narzeczona.

– Narodziłem się na nowo – potwierdził Bandziorek.

Internauci oszołomieni przemianą Bandziorka. „Jedna rzecz, która w tym programie dała pozytywny rezultat”

Na Facebooku posypały się komentarze. Część widzów z pewną podejrzliwością patrzy na tę niezwykłą przemianę, jednak pozostali nie kryją, że są pod wielkim wrażeniem tego, jaką drogę przeszedł Bandziorek

 Jestem w ogromnym szoku, jakie zmiany zaszły w tym człowieku. Trafił na taką kobietę, której ze świecą szukać. Inteligentna i sympatyczna. Powinien jej dziękować, bo być może uratowała mu życie swoim pojawieniem się. Choć reszta należy do niego piszą oszołomieni fani.

– Ja to jestem z niego wręcz dumna, oglądam od początku i brawo. Miło się na to patrzy. Jedna rzecz, która w tym programie dała pozytywny rezultat

– Super, super, podziwiam, że dał radę.

Sądzicie, że mężczyzna wytrwa w swoim postanowieniu?

Bandziorek Chłopaki do wzięcia
Bandziorek Chłopaki do wzięcia
Bandziorek Chłopaki do wzięcia

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Co dzieje się z Heniem z „Chłopaków do wzięcia”? W końcu znalazł miłość, para ma jednak dziwny problem

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Media podały smutne wieści z domu Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Płyną wyrazy wsparcia
Czytaj więcej >

Programy

Co się dzieje z Bandziorkiem i Danusią? Para przeszła przemianę, romantyczne wideo z ich udziałem robi furorę w sieci
Czytaj więcej >

Programy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pozuje z ukochanym w bikini. Przerażeni fani patrzą tylko w jedno miejsce
Czytaj więcej >

Programy

Milionerzy. Kim była królowa kikuta? Urbański zdębiał, widząc, co zrobiła uczestniczka po tym pytaniu
Czytaj więcej >

Programy

Katarzyna Cichopek nawiązała do Hakiela w "Pytaniu na śniadanie"? Nie powstrzymała się
Czytaj więcej >

Programy

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]