Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Narzędzie murarskie...". Uczestnik "Jeden z dziesięciu" nagle wypalił, prowadzący zareagował szybko
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 21.04.2023 16:43

"Narzędzie murarskie...". Uczestnik "Jeden z dziesięciu" nagle wypalił, prowadzący zareagował szybko

Jeden z dziesięciu
fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Teleturniej "Jeden z dziesięciu" od wielu lat jest źródłem rozrywki, ale też wiedzy zarówno dla uczestników, jak i widzów. W jednym z niedawnych odcinków grający mężczyzna “popisał się” sporą gafą.

Zabawne sytuacje i wpadki z programu już wiele razy obiegły internet. Z podobną sytuacją mamy do czynienia w tym przypadku. Mężczyzna źle odpowiedział, na pozornie proste pytanie.

Pytanie o narzędzie murarskie w teleturnieju "Jeden z dziesięciu"

W jednym z ostatnich odcinków teleturnieju “Jeden z dziesięciu” pan Krzysztof postanowił przekierować pytanie na pana Mateusza, który dotychczas w grze był nieomylny. 

 - Jak nazywa się narzędzie murarskie w kształcie trójkątnej płytki służące do narzucania i rozprowadzania zaprawy? - przeczytał treść pytania Tadeusz Sznuk.

 - Jest to… baca - po chwili namysłu odpowiedział uczestnik. 

W studiu rozległ się charakterystyczny dla złej odpowiedzi dźwięk.

"Chłopaki do wzięcia": Widzów poniosło, gdy zobaczyli, jak wygląda Karina. Posypały się komentarze

Zła passa uczestnika teleturnieju "Jeden z dziesięciu"

Pan Mateusz stracił pierwsze z trzech “żyć” w teleturnieju. Prowadzący program “Jeden z dziesięciu” wyjaśnił mu, że podstawowym narzędziem murarskim jest kielnia. Ta pomyłka niestety zapoczątkował złą passę uczestnika.

Na kolejne dwa pytania, które dotyczyły wiedzy historycznej, także udzielił błędnych odpowiedzi. To zakończyło udział w programie pana Mateusza. Na jego twarzy zarysował się wyraz niesmaku i niezadowolenia. 

Trudne pytania w teleturnieju "Jeden z dziesięciu"

To nie pierwszy raz, gdy uczestnik nie zna odpowiedzi na w teorii proste pytanie. Nieco inna sytuacja miała z kolei miejsce w innym z odcinków. Tam mężczyzna dostał pytanie o wyraz, który usłyszał pierwszy raz w życiu i nie był w stanie go z niczym skojarzyć.

Wpadki na antenie teleturnieju “Jeden z dziesięciu” są niezwykle popularne w mediach społecznościowych. Kiedyś podbijały Youtube'a, dziś stają się także coraz bardziej popularne na Tik toku. Wyświetlenia niektórych urywek sięgają nawet kilku milionów odsłon.

Jeden z dziesięciu.jpg
fot. kadr z programu “Jeden z dziesięciu”