Rozrywka.Lelum.pl

unsplash.com @bellefoto

Nastolatka zrobiła ze swoimi brwiami rzecz, na którą większość by się nie odważyła. Codziennie spotyka się z komentarzami

16 Stycznia 2020

Autor tekstu:

Karina Sulich

Nastolatka swoimi brwiami wzbudza wiele kontrowersji. Ich wygląd zdecydowanie odbiega od przyjętych norm i mało kto odważyłby się na taką stylizację. Dziewczyna codziennie mierzy się z niewybrednymi komentarzami.

Nastolatka swoimi brwiami wzbudza wiele kontrowersji. Ich wygląd zdecydowanie odbiega od przyjętych norm i mało kto odważyłby się na taką stylizację. Dziewczyna codziennie mierzy się z niewybrednymi komentarzami.

Makijażyści nie dają nam chwili wytchnienie, co i rusz podsuwając nam nowe trendy w stylizacji brwi. W latach 20. i 2000 najbardziej porządne były te niesamowicie cienkie, później nastała era tych idealnie podkreślonych, aż w końcu wszyscy mogliśmy odetchnąć z ulgą, bo przyszedł czas brwi naturalnych. Pewna nastolatka postanowiła jednak zerwać ze wszystkimi obowiązującymi trendami i wyglądać tak, jak sama lubi najbardziej. Jej brwi wzbudzają ogromne emocje.

Kontrowersyjna nastolatka

Sarah Clark, nastolatka z Danii, wzbudza wiele emocji swoim wyglądem. Dokładnie, chodzi tu o jej brwi. Niespotykany i odważny sposób, w jaki dziewczyna postanowiła je stylizować , nierzadko spotyka się z niewybrednymi żartami i komentarzami.

Sarah jednak wcale się tym nie przejmuje. Nastolatka postanowiła, że sama będzie wyznaczać kanony własnego piękna, i, mimo wielu negatywnych opinii, jej uroda zdobyła również prawdziwych koneserów.

Fida Kahlo XXI wieku

Widząc zdjęcia duńskiej nastolatki, nie sposób nie pomyśleć o słynnej malarce, Fridzie Kahlo. Jednak to nie nią zainspirowała się dziewczyna. Nastolatka pomysł na stylizację swoich brwi znalazła na Instagramie jednej z makijażystek. Sarah zobaczyła, jak wizażystka rysuje monobrew, czyli brwi, które łączą się w jedną brew, i postanowiła otworzyć to na swojej twarzy. Dziewczyna pokochała swój nowy wygląd i postanowiła, że zamiast codziennie je rysować, zacznie zapuszczać brwi , aby osiągnąć zamierzony efekt.

Dziś nastolatka jest bardzo rozpoznawalna. Jej monobrew na Instagramie obserwuje tysiące osób. Sarah udziela wywiadów i zachęca dziewczyny, by nie bały się być sobą.

Co myślicie o takich brwiach?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nastolatka

Tak wyglądały brwi Sarah w 2016 osób. Były piękne i gęste.

nastolatka

Nastolatka może pochwalić się brwiami niczym Frida Khalo!

nastolatka

Widać, że dziewczyna lubi zwracać na siebie uwagę. Co sądzicie o takich brwiach?

ZOBACZ TEŻ:

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Tylko u nas. Anna Lewandowska nie planuje być prowadzącą "Pytania na śniadanie". Ujawniła kulisy pracy w TVP
Czytaj więcej >

Nowości

Dżaneta chciała od mamy 100 zł. Genialna rozmowa matki z córką
Czytaj więcej >

Nowości

Gruchnęły smutne wieści. Po tylu latach córka Maryli Rodowicz rozstała się z ukochanym
Czytaj więcej >

Nowości

Amerykanie przecierają oczy na widok Joanny z "Sanatorium miłości". Tak ubrana jest na wakacjach
Czytaj więcej >

Nowości

Kurzajewski wciąż szaleje z miłości do Katarzyny Cichopek. Właśnie zdobył się na piękny gest
Czytaj więcej >

Nowości

Pamiętacie Beatę z "Klanu"? Dorota Naruszewicz zniknęła z planu, ale jej życie nie ułożyło się tak, jak tego chciała
Czytaj więcej >
Karina Sulich

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]