Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Nastolatka dzięki nauczycielowi biologii odkryła romans mamy i wujka. Zrobiła prosty test z genetyki
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 26.02.2020 15:09

Nastolatka dzięki nauczycielowi biologii odkryła romans mamy i wujka. Zrobiła prosty test z genetyki

faceci
Fot. unsplash.com

Nastolatka dzięki lekcjom biologii i doświadczonemu nauczycielowi odkryła romans swojej mamy. Wykład o genetyce sprawił, że poznała rodzinny sekret. Nie wiesz, czy prawda zawsze wyjdzie na jaw? Historia dziewczyny, która jakiś czas temu obiegła sieć, nie pozostawia żadnych wątpliwości. Genetyka w tej kwestii pozostaje nieomylna.

Wystarczył jeden prosty test z genetyki, aby nastolatka zrozumiała, że mama przez wiele lat oszukiwała nie tylko ją, ale również jej ojca. Mężczyzna, do którego od zawsze mówiła tato, w rzeczywistości nie był jej biologicznym ojcem. Badania krwi nie tylko wyjawiły całą prawdę, ale doprowadziły również do rozpadu wieloletniego związku.

Nastolatka odkryła romans swojej matki

Profesor biologii przez jedno ćwiczenie, które zadał swoim uczniom, wyjawił najmroczniejszy sekret jednej z matek. Dzięki niemu córka kobiety nie tylko poznała jej największą tajemnicę, ale również swojego biologicznego ojca. W trakcie zajęć z genetyki uczniowie zajmowali się zagadnieniem dziedziczenia grupy krwi w następnych pokoleniach.

Zadanie przysporzyło pewnej studentce ogromnych problemów. Jej grupa nie zgadzała się z tą, którą mają jej rodzice. Ona miała AB, jej mama A, a tata 0. Wynik taki był niemożliwy, ponieważ A i B są dominujące, a 0 jest recesywny.

  1. Nie żyje najstarszy mężczyzna świata. Niewiarygodne, ile tak naprawdę miał lat
  2. Niedługo po śmierci Antek Królikowski pokazał zdjęcie ojca. Ciężko opanować łzy
  3. Znaki Zodiaku najpiękniejszych kobiet. To o nich marzą mężczyźni

Prawda była druzgocąca

Profesor zalecił, by dziewczyna w domu jeszcze raz na spokojnie przyjrzała się grupom krwi swoich rodziców i spróbowała ponownie wykonać zadanie.

-Na następnych zajęciach nasz profesor zapytał jej, jaki uzyskała wynik i czy błąd był po jej, czy jego stronie – czytamy na Twitterze post koleżanki z grupy.

Jej odpowiedź zaszokowała wszystkich obecnych na sali. Nastolatka przyznała, że jej mama wdała się w romans z bratem jej ojca. Z dalszej relacji wynika, że kłamstwo doprowadziło do rozwodu rodziców. Nie po raz pierwszy okazuje się, że kłamstwo ma krótkie nogi, a prawda prędzej czy później ujrzy światło dzienne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nastolatka

Nastolatka dzięki zadaniu z biologii poznała szokującą prawdę.

Nastolatka

Jej matka miała romans.

Nastolatka

Mężczyzna, do którego mówiła tato, nie był jej biologicznym ojcem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Media donoszą. Nie żyje Paweł Królikowski
  2. Polak prowadził relację z włoskiej izolatki. Zwykła poczekalnia i robaki [FILM]
  3. Żona Borysa Szyca szczerze o swojej chorobie. Ze względu na ciążę rzadko porusza temat
  4. TVP pokazało nową prezenterkę wiadomości. Blond piękność rozbudziła zmysły
  5. Pitbull uznany został przez ludzi za „brzydala”. Nikt nie chce adoptować psa
  6. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Źródło: kobieta.gazeta.pl