Rozrywka.Lelum.pl

Pawel Wodzynski/East News

„Nasz nowy dom”: Kim naprawdę jest Martyna Kupczyk? Pani architekt jest bardzo ciekawą postacią

19 Lipca 2022

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Program „Nasz nowy dom” cieszy się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów. Nic więc dziwnego, że fani show chcą wiedzieć jak najwięcej na temat osób zaangażowanych w przemiany miejsc zamieszkania uczestników. Przedstawiamy, kim jest architekt programu Martyna Kupczyk.

Program „Nasz nowy dom” cieszy się niesłabnącą popularnością wśród telewidzów. Nic więc dziwnego, że fani show chcą wiedzieć jak najwięcej na temat osób zaangażowanych w przemiany miejsc zamieszkania uczestników. Przedstawiamy, kim jest architekt programu Martyna Kupczyk.

Za remonty domów uczestników odpowiedzialna jest ekipa Katarzyny Dowbor, która składa się z kilku niezwykle utalentowanych i zdeterminowanych osób. Jedną z nich jest pani architekt, którą mogliśmy podziwiać też w innym telewizyjnym formacie.

„Nasz nowy dom”: Kim jest architekt Martyna Kupczyk?

Pani architekt jest osobą, która ceni sobie prywatność i stroni od publikowania każdego szczegółu życia rodzinnego w social mediach. Na swoim profilu na Instagramie zamieszcza głównie zdjęcia i nagrania z planu programu „Nasz nowy dom” , gdzie pracuje u boku Katarzyny Dowbor. Oprócz tego od lat prowadzi swoje biuro architektoniczne w Piotrkowie Trybunalskim (gdzie chodziła do szkoły). Martyna Kupczyk ma też własną galerię vintage w Warszawie, można tam kupić obrazy i ciekawe dekoracje.

„Nasz nowy dom”: Jaka prywatnie jest Martyna Kupczyk?

Niewiele wiadomo na temat życia prywatnego pani architekt. Martyna Kupczyk wychowuje córeczkę Kornelię, z którą często publikuje zdjęcia i filmiki na swoim profilu na Instagramie. Po studiach pracowała w biurze projektowym w Irlandii. Co ciekawe, w 2018 roku zdecydowała się na udział w show „Taniec z Gwiazdami”, gdzie miała okazję spróbować swoich sił w tańcu u boku Żory Korolyova.

– To fajna przygoda. Praca, a jednocześnie zabawa — powiedziała w jednym z wywiadów.

To właśnie Żora Koloyov zaszczepił w niej miłość i pasję do tańca, bo jak sama przyznaje, przed udziałem w show nie była to jej najmocniejsza strona. Wiadomo również, że pani architekt bardzo przeżyła śmierć tancerza, bo podczas udziału w programie zdążyła się z nim bardzo zżyć.

– Taki młody, wiecznie uśmiechnięty człowiek, którego musimy pożegnać na zawsze. Był dla mnie wielkim wsparciem, zawsze podnosząc na duchu, dobrym słowem — powiedziała Martyna Kupczyk w wywiadzie dla tabloidu „Fakt”.

Nasz nowy dom

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor opowiedziała o tragedii. „Zaniedbania doprowadziły do pożaru”
  2. Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu
  3. Pytanie na śniadanie: „Techniki relaksacyjne” na stres wywołany problemami finansowymi. Zastanawiające rady ekspertki


Źródło: WP Kobieta, Eska, Pomponik

Tagi:

Podobne artykuły

Programy

Anna Dereszowska rozjuszyła widzów "Twoja twarz brzmi znajomo". Gwiazda w ogniu krytyki
Czytaj więcej >

Programy

"Milionerzy": usłyszała pytanie za 500 tysięcy, widzowie skomentowali jej zachowanie
Czytaj więcej >

Programy

Media podały smutne wieści z domu Szczeny z "Chłopaków do wzięcia". Płyną wyrazy wsparcia
Czytaj więcej >

Programy

Co się dzieje z Bandziorkiem i Danusią? Para przeszła przemianę, romantyczne wideo z ich udziałem robi furorę w sieci
Czytaj więcej >

Programy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" pozuje z ukochanym w bikini. Przerażeni fani patrzą tylko w jedno miejsce
Czytaj więcej >

Programy

Milionerzy. Kim była królowa kikuta? Urbański zdębiał, widząc, co zrobiła uczestniczka po tym pytaniu
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]