Rozrywka.Lelum.pl

fot. kadr z programu „Nasz nowy dom”

„Nasz nowy dom”: Wiesław nieoczekiwanie zdradził sekrety programu. Jakim cudem robią remont w 5 dni?

27 Lipca 2022

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Program Polsatu od 9 lat zaskakuje i wzrusza widzów, a ekipa budowlana „Nasz nowy dom” zyskała miano bohaterów. Kierownik wyjawił tajemnicę pracy nad domem. Okazuje się, że wielkim atutem jest organizacja i doświadczenie pracowników.

Program Polsatu od 9 lat zaskakuje i wzrusza widzów, a ekipa budowlana „Nasz nowy dom” zyskała miano bohaterów. Kierownik wyjawił tajemnicę pracy nad domem. Okazuje się, że wielkim atutem jest organizacja i doświadczenie pracowników.

Katarzyna Dowbor od prawie dekady przemierza Polskę, by wraz z ekipą remontową odmienić mieszkania potrzebujących w programie „Nasz nowy dom”. Według zasad cała metamorfoza ma trwać tylko pięć dni. Choć wydaje się to nieprawdopodobne kierownik budowy, Wiesław Nowobilski, zdradził w rozmowie z Pomponikiem, jak to wygląda w praktyce.

„Nasz nowy dom”: Czy remont faktycznie trwa pięć dni?

Widzowie programu często z niedowierzaniem obserwują, jak ekipa budowlana dokonuje prawdziwej metamorfozy mieszkania bohaterów odcinka programu „Nasz nowy dom”. Często potrzebna jest gruntowna odnowa, a to może zająć sporo czasu. W myśl show Polsatu cały remont ma trwać tylko pięć dni.

Niektórzy mogliby się zastanawiać, jaka tajemnica kryje się pod ekspresową pracą budowlańców pod okiem Katarzyny Dowbor. Na to pytanie postanowił odpowiedzieć Wiesław Nowobilski, czyli kierownik całej ekipy pracowników „Nasz nowy dom”.

Okazuję się, że na głowie fachowca znajduje się mnóstwo obowiązków, nawet przed poznaniem projektu nowego mieszkania. Mężczyzna musi zaopatrzyć ekipę w potrzebne materiały przed faktycznym rozpoczęciem budowy.

Zamawiam niektóre produkty wcześniej, bo do każdego domu idą jednakowe materiały, czyli płyty gipsowej, płyty OSB. Nie muszę widzieć budynku, żeby to zamówić. A jak już jesteśmy na miejscu, to domawiamy materiały, które są potrzebne akurat w tym budynku — wyjaśnił fachowiec podczas jednej z rozmów.

Dodatkowym aspektem, który umożliwia postawienie domu w ciągu programowych pięciu dni, jest zaangażowanie ekipy budowlanej. Na planie „Nasz nowy domu” pracują specjaliści, którzy oprócz zawodowego doświadczenia szanują również misję.

— wyznał kierownik budowy.

Dzięki takim atutom ekipa programu „Nasz nowy dom” od lat odmienia losy potrzebujących Polaków. Pod okiem Katarzyny Dowbor pracownicy budowy z łatwością mieszczą się w wyznaczonych terminach. Najnowsze odcinki popularnego programu Polsatu będzie można zobaczyć już we wrześniu tego roku.

Wiesław Nowobilski z „Nasz nowy dom” na dłużej zagości na ekranie

Kierownik budowy dał się poznać widzom jako sympatyczny góral, który zawsze wywiązuje się z założonego planu. Jego popularność po emisji programu wzrosła na tyle, że stacja Polsat postanowiła zaangażować go do kolejnej produkcji.

Już niedługo będziemy mogli go zobaczyć w roli uczestnika najnowszej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Na parkiecie zawalczy o sympatię i głosy widzów, jednak zadanie nie będzie należało do najprostszych.

Oprócz trudności z profesjonalną choreografią fachowiec będzie musiał pokonać rywali, a w tym roku poprzeczka zastała zawieszona bardzo wysoko. Produkcja tanecznego show zapowiedziała, że w programie zobaczymy m.in.: Krzysztofa Rutkowskiego, Jamalę, Karolinę Pisarek czy Jacka Jelonka.

W takim składzie fachowiec z programu „Nasz nowy dom” będzie musiał się nieźle wykazać. Internauci z pewnością obejrzą premierowe odcinki show, by ocenić umiejętności wszystkich uczestników.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor opowiedziała o tragedii. „Zaniedbania doprowadziły do pożaru”
  2. 66-letnia Monika Olejnik zrzuciła ubrania na plaży. Można pomylić ją z 20-latką w tym obcisłym stroju
  3. Sukienka podwinęła się chyba za mocno. Tak Małgorzata Tomaszewska bawi się na urlopie


Źródło: Pomponik

Tagi:

Weronika Chmielewska

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Programy

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej pokazał swoje podwórko, internauci zalali go falą krytyki

Czytaj więcej >

Programy

Zaskakujące co teraz robi Oskar z "Chłopaki nie płaczą". Wojciech Klata współpracuje z TVP

Czytaj więcej >

Programy

Zarzucają pięknej uczestniczce "Sanatorium miłości", że uwiodła męża Ilonie Felicjańskiej

Czytaj więcej >

Programy

"Rolnicy. Podlasie": kolejna prośba Andrzeja o pomoc rozgniewała fanów

Czytaj więcej >

Programy

Uczestniczkę "Big Brothera" znaleziono martwą. Tajemnicza śmierć do dziś nie daje spokoju

Czytaj więcej >

Programy

Została królową turnusu w "Sanatorium miłości", dziś mieszka w prawdziwym pałacu

Czytaj więcej >