Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Nasz nowy dom": wymowna reakcja fanów po publikacji zapowiedzi odcinka. Nie są zadowoleni
Michał Fitz
Michał Fitz 10.05.2023 22:12

"Nasz nowy dom": wymowna reakcja fanów po publikacji zapowiedzi odcinka. Nie są zadowoleni

Nasz nowy dom
fot. kadr z programu "Nasz nowy dom"

Kilka dni temu na fanów programu “Nasz nowy dom” niczym grom z jasnego nieba spadła informacja o tym, że ich ukochana prowadząca Katarzyna Dowbor rozstaje się z programem. Po ich reakcji w sieci widać, jak przyjęli tę wiadomość.

W mediach społecznościowych już pojawiły się bowiem fragmenty najnowszego odcinka. Komentarze pod nim są bardzo wymowne.

"Nasz nowy dom" bez Katarzyny Dowbor

8 maja w mediach społecznościowych programu “Nasz nowy dom” pojawiło się oświadczenie, w którym poinformowano o tym, że po 10 latach i aż 20 edycjach z show żegna się prowadząca Katarzyna Dowbor. Jednocześnie do komunikatu załączono kompilację najbardziej wzruszających fragmentów z prezenterką.

Co ciekawe, to nie sama zainteresowana zdecydowała o swoim odejściu po jubileuszowej edycji. Skomentowała wspomniany wpis i podkreśliła, że to nie była jej decyzja. Przyznała także, że jest jej równie przykro, co fanom, bo show było dla niej szalenie ważne.

Wyniki sekcji zwłok Kamilka z Częstochowy. Rozpaczliwe, przez co musiał przechodzić

Fani programu "Nasz nowy dom" protestują

Już pod wspomnianym wyżej wpisem pojawiło się całe mnóstwo głosów niezadowolenia, a nawet ataków pod adresem Edwarda Miszczaka, nowego dyrektora programowego Polsatu, który prawdopodobnie jest odpowiedzialny za tę decyzję. Fani cały czas się z tą decyzją nie pogodzili, co widać pod zwiastunem najnowszego odcinka.

- Mam nadzieję, że karma wróci do pana Miszczaka! — pisze jedna z widzek

- Mam wielką nadzieję, że Polsat i jego zarządzający wycofa się z decyzji i powróci do prowadzącej Pani Kasi stwierdza inna internautka.

- Szkoda, że w Polsacie zatrudnili tego starego Miszczaka, a zwalniają świetnych ludzi — czytamy w kolejnym komentarzu.

Kto zastąpi Katarzynę Dowbor w programie "Nasz nowy dom"?

Zmiana prowadzącej programu “Nasz nowy dom” to sytuacja absolutnie bezprecedensowa. Katarzyna Dowbor jest nieodzwonie kojarzona z show i była związana z nim od samego początku. Świetnie sprawdzała się w swojej roli. Fani, jak widać zresztą po ich odzewie, nie wyobrażali sobie nikogo innego w jej miejsce.

Kto więc miałby ją zastąpić? Na ten moment tego nie wiadomo, choć z informacji dochodzących z wewnątrz Polsatu wynika, że również będzie to kobieta. Prawdopodobnie będzie to jedna z młodszych prezenterek. Widać bowiem, że Edward Miszczak odmładza kadrę, by trafić również do nieco innej publiczności.

Zobacz post: