Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Bardzo nieprzyzwoite zachowanie nauczycielki podczas lekcji online
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 08.02.2021 11:12

Bardzo nieprzyzwoite zachowanie nauczycielki podczas lekcji online

nauczycielka
fot. facebook.com/Carroll County Sheriff’s Office

30-letnia nauczycielka zrobiła nieprzyzwoitą rzecz podczas jednej ze swoich lekcji. Okazuje się, że kobieta masturbowała się podczas zajęć i jednocześnie wszystko nagrywała. Usłyszała już 19 zarzutów dot. molestowania.

30-letnia Amelia Ressler, nauczycielka ze szkoły podstawowej z Carrollton w amerykańskim stanie Georgia, została aresztowana po tym, jak masturbowała się na lekcji. Kobieta usłyszała, że jej czyny są „nieprzyzwoite i niemoralne”.

Nauczycielka masturbowała się podczas lekcji

Nauczycielka masturbowała się podczas zajęć, wszystko w obecności dzieci. Sprawa jest wyjątkowo delikatna, ponieważ dotyczy uczniów ze szkoły podstawowej.

Miejscowa policja wydała oświadczenie w tej sprawie, które pojawiło się na facebookowej stronie Carroll County Sheriff’s Office. Można w nim przeczytać, że 30-latka dopuszczała się „nieprzyzwoitych i niemoralnych czynów w obecności dzieci w wieku szkolnym”.

Według przedstawionej dokumentacji nauczycielka została aresztowana i nie wyznaczono możliwości wcześniejszego wyjścia za kaucją. Obecnie kobieta przebywa w więzieniu w Carroll County.

Doceniamy poświęcenie szkoły na rzecz bezpieczeństwa swoich uczniów, ponieważ skontaktowano się z nami natychmiast po tym, jak otrzymano informację o niepokojących doniesieniach – czytamy w oświadczeniu biura szeryfa. Dodano, że współpraca ze szkołą będzie kontynuowana.

Nauczycielka wszystko nagrywała

Rzeczniczka szkoły Ashley Hulsey w rozmowie z NBC News poinformowała, że wszystko wskazuje na to, że aresztowana nauczycielka masturbowała się w obecności uczniów 2 klasy szkoły podstawowej.

Istnieją jednoznaczne dowody, które świadczą o jej winie. Chodzi o materiał wideo, ponieważ podczas dokonywania opisywanego czynu, kobieta miała wszystko nagrywać i rozpowszechniać w sieci.

Rzeczniczka w tej samem rozmowie dodała, że dzieci są cały czas przesłuchiwane w tej sprawie. W momencie wywiadu udało się porozmawiać z 19 uczniami, którzy byli obecni w klasie podczas zajęć, na których rzekomo dochodziło do nadużyć.

Twarz nauczycielki została udostępniona m.in. na facebookowej stronie wspominanego już wyżej biura szeryfa. Jej zdjęcie pojawiło się również na materiale wideo na kanale Nadeem Ali Tv na YouTube.

Nie pierwszy przypadek

Okazuje się, że to nie pierwszy taki przypadek w amerykańskich szkołach. W 2019 roku Fakt donosił o 41-letnim nauczycielu, który również masturbował się za biurkiem podczas lekcji.

Jego „podejrzane zachowanie” zwróciło uwagę uczniów, a ci zgłosili sprawę dyrekcji. Mężczyzna musiał natychmiast opuścić szkołę. Incydent został zgłoszony na policję, a Amerykanin odpowiadał przed sądem.

Nauczyciel nie mógł wymigać się od zarzucanego mu czynu, ponieważ okazało się, że zaniepokojeni uczniowie wszystko nagrali. Dzięki temu szokująca sprawa ujrzała światło dzienne.

Jak na razie nie wiadomo nic o szczegółach sprawy opisywanej nauczycielki. Można się domyślać, że postępowanie jest w toku. Zastanawiałyście się kiedyś, jak wygląda edukacja seksualna w naszym kraju?

Zobacz zdjęcie:

Na Facebooku pojawiło się oświadczenie biura szeryfa w tej sprawie.

Nauczycielka usłyszała już zarzuty.