Rozrywka.Lelum.pl > Programy > "Nie leżę na pieniądzach". Zdziwienie, w jakich warunkach mieszka Bożena z "Sanatorium miłości"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 27.02.2023 21:00

"Nie leżę na pieniądzach". Zdziwienie, w jakich warunkach mieszka Bożena z "Sanatorium miłości"

Bożena - Sanatorium miłości 5
fot. instagram.com/sanatorium_milosci_tvp

Bożena z programu "Sanatorium miłości" to artystyczna dusza, której własnoręcznie malowane obrazy zdobią ściany w całym mieszkaniu. Po śmierci męża wyremontowała dom i wciąż planuje zmiany. 

Obraz seniorki zdobi również mieszkanie jednego z uczestników show. Namalowała go specjalnie dla niego. 

Bożena z "Sanatorium Miłości": "Maluję obrazy, zarabiam i wydaje na kolejne remonty"

Uczestniczka 5. edycji randkowego programu dla seniorów "Sanatorium miłości" wyznała w rozmowie z serwisem Telemagazyn, że mieszka skromnie, ale wciąż remontuje swoje gniazdko, tak aby żyło jej się przytulnie. Jej własnoręcznie malowane obrazy zdobią ściany w wielu pomieszczeniach w jej domu. 

Sama doprowadziłam swoje mieszkanie do porządku. Maluję obrazy, zarabiam i wydaje na kolejne remonty. Jest jeszcze wiele rzeczy, które chciałabym zmienić, ale nie można mieć wszystkiego. Trzeba korzystać z tego, co się ma i być szczęśliwym powiedziała Bożena.

Michał Szpak nie wytrzymał, ostre słowa po zwycięstwie Blanki. Zdenerwował się?

Jak mieszka Bożena z "Sanatorium miłości"?

Bohaterka programu mieszkań na co dzień w Augustowie. Seniorka w rozmowie z serwisem Telemagazyn przyznała, że “nie mieszka w żadnych luksusach, żyje raczej przeciętnie” oraz że "nie leży na pieniądzach".

W salonie postawiła na białe ściany, jedna z nich jest w odcieniu butelkowej zieleni tak samo, jak jej welurowa kanapa. W mieszkaniu wiszą jej własnoręcznie malowane obrazy, bohaterka show ma niezwykły talent malarski. Nie zabrakło również wielu roślin i złotych zdobień. 

"Sanatorium miłości": Bożena o uczestnikach

Bożena z Augustowa wyznała, że nadal utrzymuje kontakt z uczestnikami programu, ich relacje podobno są bardzo dobre. Dla jednego pana z show namalowała nawet obraz. 

Tak, dzwonimy do siebie, rozmawiamy. Z większością nadal mam świetny kontakt: z Ulą, ze Zbyszkiem, z Krzysztofem, z Darkiem, dla którego namalowałam obraz – powiedziała seniorka dla Telemagazynu.

Bożena - Sanatorium Miłości.jpg
fot. archiwum prywatne Bożeny z programu „Sanatorium miłości 5” opublikowane przez Telemagazyn.pl