Rozrywka.Lelum.pl

fot. KAPIF

Nie tylko Dawid Kwiatkowski jest gwiazdą w rodzinie, jego brat jest piosenkarzem. Michał to chodzący ideał

12 Marca 2023

Autor tekstu:

Martyna Pałka

Okazało się, że Dawid Kwiatkowski nie jest jedynym artystą w swojej rodzinie. Starszy brat piosenkarza - Michał Kwiatkowski również może pochwalić się niesamowitym talentem. Kim jest gwiazdor?

Niektórzy fani mogą być zaskoczeni, że juror programu “The Voice Kids” wcale nie jest jedynym członkiem swojej rodziny, działającym w show-biznesie. Jego przyrodni brat od lat spełnia się artystycznie, a do tego pojawił się nawet w kultowym telewizyjnym show.

Dawid Kwiatkowski ma utalentowanego brata - Michała

Dawid Kwiatkowski przed laty niespodziewanie pojawił się w polskich mediach i szturmem podbił serca wielu fanów. Mało kto wie, że jego przygoda z muzyką rozpoczęła się właśnie dzięki pomocy starszego brata Michała. To właśnie on udostępnił mu własne paryskie studio nagraniowe, gdzie juror “The Voice Kids” wykonał swoje pierwsze profesjonalne nagranie.

Kim dokładnie jest starszy brat piosenkarza, który podobnie jak idol nastolatek, od lat działa w show-biznesie i rozwija się artystycznie?

Chłopaki do wzięcia

Koniec małżeństwa, plotki okazały się prawdą. Fani "Chłopaków do wzięcia" w szoku, Zuzia i Robert nie są już razem

CZYTAJ DALEJ

Dawid Kwiatkowski ma starszego brata. Kim jest Michał Kwiatkowski?

Michał Kwiatkowski przyszedł na świat 12 listopada 1983 roku w Gorzowie Wielkopolskim, więc jest 13 lat starszy od swojego brata. Razem z jurorem “The Voice Kids” mają jeszcze jednego brata o imieniu Mateusz. Jego pasja do muzyki rozpoczęła się już w latach dziecięcych, gdzie chętnie uczęszczał do szkoły muzycznej.

W 2002 roku podjął decyzję o przeprowadzce do Paryża. Tam wziął udział w popularnym programie muzycznym “Star Academy”, w którym finalnie zajął drugie miejsce i wystąpił u boku takich gwiazd, jak Ricky Martin, Phil Colins czy Elton John.

Od tamtego okresu cały czas mieszka w Paryżu i rozwija się muzycznie. Ma za sobą kilka wydanych płyt, udaną trasę koncertową po Europie oraz liczne projekty.

Michał Kwiatkowski pojawił się w popularnym polskim programie

W 2009 roku Michał Kwiatkowski powrócił na chwilę do Polski i pojawił się w dziesiątej edycji kultowego show “Taniec z Gwiazdami”. Muzyk występował tam w parze z Janją Lesar i wspólnie z tancerką dotarł aż do półfinału, gdzie zajął trzecie miejsce.

Nie jest to jednak jedyny moment, w którym brat Dawida Kwiatkowskiego powrócił do ojczyzny. Sześć lat później ponownie mogliśmy podziwiać go w programie Polsatu. Wówczas muzyk wziął udział w show “Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajął czwarte miejsce.

Nie da się ukryć, że obu panów łączy niesamowitą więź. Sam Michał Kwiatkowski wyznał przed laty, że moment, w którym opuścił nasz kraj i zostawił swojego najmłodszego brata z uzależnionym od alkoholu ojcem, był jednym z najboleśniejszych w jego życiu.

-Jestem bardzo dumny z mojego brata. Niedawno powiedział, że dzień, w którym wyjechałem z Polski, był najsmutniejszym dniem w jego życiu. Moje serce pękło na pół, gdy to usłyszałem. Bo zawsze wiedziałem, że wyjechałem z domu, zostawiając go w bardzo ciężkiej sytuacji ze względu na chorobę rodziców. I zawsze byłem dla niego, mógł zawsze liczyć na moją pomoc. Ale na odległość to już jednak nie to samo - powiedział muzyk o Dawidzie w rozmowie z “Super Expressem”.

Zobacz zdjęcia:

Dawid Michał Kwiatkowscy 2.jpg
fot. KAPIF
Dawid Michał Kwiatkowscy .jpg
fot. KAPIF
Pytanie na śniadanie

Tomaszewska zamarła na wizji w "Pytaniu na śniadanie". Pokazali wideo, którego nie chciała zobaczyć

CZYTAJ DALEJ
Twoja twarz brzmi znajomo

Ale wstyd. Doszło do pomyłki podczas 2. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Internauci nie mogą uwierzyć

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Dawid Kwiatkowski

Podobne artykuły

Nowości

Tak dziś wygląda Ivo ze "Zbuntowanego anioła". Facundo Arana już nie przypomina siebie sprzed lat
Czytaj więcej >

Nowości

"Pytanie na śniadanie": Najlepszy sposób na cienie pod oczami. Po słowach ekspertki Tomaszewska aż krzyknęła
Czytaj więcej >

Nowości

Po wizycie u lekarza Małgorzata Tomaszewska podjęła radykalną decyzję. Wraz z synem przeszła na dietę
Czytaj więcej >

Nowości

Ewa z "Sanatorium miłości" dogadza sobie w stolicy. Nie mogła oprzeć się pysznym słodkościom
Czytaj więcej >

Nowości

Hospitalizacja Marty Kubackiej. Iga Świątek zamieściła wzruszający komunikat
Czytaj więcej >

Nowości

Dziennikarz "DDTVN" zna Martę Kubacką. "Wydarzyło się coś dramatycznego", ujawnił kulisy
Czytaj więcej >
Martyna Pałka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]