Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Fani są załamani, nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 62 lata
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 03.09.2020 17:45

Fani są załamani, nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 62 lata

Chick Vennera
fot. lelum.pl

Nie żyje popularny i uwielbiany przez wszystkich muzyk, mężczyzna miał 62 lata. Niespodziewana informacja o jego śmierci pojawiła się w mediach społecznościowych. To ogromna strata nie tylko dla rodziny i najbliższych, lecz także fanów mężczyzny.

Nie żyje znany muzyk jednego z irlandzkich zespołów popowych, niezwykle popularnych szczególnie w latach 70. To ogromny cios dla fanów i bliskich, oraz duża strata dla branży muzyczno-rozrywkowej. Artysta miał 62 lata.

Nie żyje Ian Mitchella

Nie żyje Ian Mitchella, niegdyś basista zespołu The Bay City Rollers. O jego śmierci poinformowano w mediach społecznościowych, m.in. na Facebooku oraz Instagramie irlandzkiego zespołu. To ogromna strata dla wszystkich, fani są pogrążeni w smutku i rozpaczy.

Jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością o śmierci Iana Mitchella. Nasze myśli i modlitwy są z jego żoną Wendy, ich rodzinami i przyjaciółmi. Spoczywaj w pokoju, Ianie — możemy przeczytać w postach.

  1. Akcja ratunkowa w Biedronce. Na miejscu pojawiła się straż, 23-letnia kobieta przeżyła koszmar
  2. Tadeusz Rydzyk pociąga za sznurki i mści się na Jarosławie Kaczyńskim? Zaskakujące kulisy sporu

The Bay City Rollers

The Bay City Rollers to szkocki zespół popowo-rockowy założony w 1967 roku przez dwóch braci Alana i Dereka Longmuirów oraz ich przyjaciela Gordona „Nobby’ego” Clarka w Edynburgu. Ian Mitchella dołączył do zespołu dopiero w roku 1976, mając zaledwie 17 lat.

Jego wejście do grupy wywołało spore poruszenie wśród fanów zespołu, ponieważ Ian zastąpił jednego z założycieli — Alana Longmuira. Zaledwie po kilku miesiącach opuścił The Bay City Rollers. Przed opuszczeniem grupy zdążył z nimi nagrać album Dedication i nową wersję przeboju I Only Want to Be with You Dusty Springfield. Postanowił założyć własne ugrupowanie o nazwie Rosetta Stone, z którego również później odszedł w 1979 roku.

Pragniemy złożyć najgłębsze wyrazy współczucia całej rodzinie i bliskim zmarłego. To niestety nie pierwsza śmierć, o której ostatnio informowaliśmy.

ZOBACZ ZDJĘCIE: