Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Michael Wolf Snyder nie żyje. Pracował przy nominowanym do Oscara filmie ,,Nomadland”
Karol Osiński
Karol Osiński 07.03.2021 12:19

Michael Wolf Snyder nie żyje. Pracował przy nominowanym do Oscara filmie ,,Nomadland”

nie zyje
fot. facebook.com/mike.snyder

Do mediów trafiła niespodziewana i smutna wiadomość. Nie żyje Michael Wolf Snyder, dźwiękowiec, który pracował przy wielu znanych filmach i serialach. W ostatnim czasie miał przyjemność uczestniczyć w produkcji nominowanej do Oscara produkcji pt. Nomadland. 35-latek popełnił samobójstwo w swoim domu w nowojorskim Queens. Jego ciało znalazł ojciec.

Michael Wolf Snyder od dłuższego czasu miał zmagać się z głęboką depresją. Jego ojciec wypowiedział się na temat choroby w mediach społecznościowych. Mężczyzna zmarł na początku marca, jednak wiadomość o tym, że nie żyje dotarła do nas dopiero teraz.

Michael Wolf Snyder nie żyje

Na ten moment nie wiadomo, co dokładnie kierowało Michaelem Wolf Snyderem przy popełnieniu czynu samobójczego, jednak znane są okoliczności i miejsce. Miało to miejsce w jego domu w Nowym Jorku. Znajomi 35-latka z niepokojem informowali, że od kilku dni nie ma z nim kontaktu.

Niedługo po tych doniesieniach do domu chłopaka wybrał się jego ojciec David Snyder. Na miejscu zastał to, czego najbardziej się obawiano. Jego syn już nie żył. Tata zmarłego 35-latka z zawodu jest psychiatrą i przyznał w mediach społecznościowych, że Michael od dłuższego czasu zmagał się z ciężką depresją.

Dla większości ludzi jest to choroba, która narasta i zanika z biegiem lat. Jestem pewien, że Michaelowi było ciężko, że większość ostatniego roku spędził sam w swoim małym mieszkaniu w Queens. Mimo to wszyscy wierzyliśmy, że radził sobie dobrze. Wydawał się szczególnie radosny i ożywiony w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ponieważ mógł wrócić do pracy nad kilkoma różnymi projektami filmowymi – napisał w mediach społecznościowych David Snyder.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mężczyzna był w trakcie pracy nad filmem Nomadland, który doczekał się nominacji do Oscara. Ojciec Michaela uznał, że jego syn był bardzo podekscytowany możliwością bycia częścią tego ogromnego i prestiżowego projektu.

Z pewnością był podekscytowany wszystkimi wyróżnieniami dla Nomadland, opowiedział nam wiele radosnych historii o swojej pracy nad filmem i niesamowitych ludziach, z którymi mógł spędzać czas – dodawał jego tata.

Kim był Michael Wolf Snyder?

Michael Wolf Snyder był dźwiękowcem. Pracował m.in. przy takich produkcjach jak: Jeździec, Poza zasięgiem, Nieziemska dziewczyna czy Dobry Omen. W branży filmowej pracował przez 10 lat, w których trakcie miał przyjemność uczestniczyć w ponad 60 projektach.

Wspomniany wcześniej Nomadland, jest filmem, w którym główną rolę gra aktorka Francis McDormand. Został nagrodzony dwoma Złotymi Globami w kategoriach: najlepszy dramat, oraz najlepsza reżyseria. Teraz jest faworytem do zgarnięcia Oscara.

Śmierć Snydera nie jest pierwszą smutną informacją, którą podajemy na przestrzeni kilku dni. Kilka dni temu zmarł uczestnik jednego z uwielbianych programów Discovery Channel pt. Bimbrownicy. Szczegółów dowiecie się klikając >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

‘Nomadland’ Production Sound Mixer Michael Wolf Snyder Dies by Suicide at 35 https://t.co/BUjylSU0bU pic.twitter.com/yi7nYYvU5h

— Variety_Film (@Variety_Film) March 6, 2021

Michael Wolf Snyder nie żyje. Miał 35 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: film.wp.pl