Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje aktor uwielbianego serialu z TVP
Joanna Szwalikowska
Joanna Szwalikowska 08.09.2020 09:14

Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje aktor uwielbianego serialu z TVP

Michał Libera
fot. Pexels

Nie żyje wspaniały oraz uwielbiany na całym świecie aktor, którego mieliśmy okazję podziwiać w wielu hitach zarówno serialowych, jak i filmowych. Nieprawdopodobnie smutna wiadomość sprawiła, że fani na całym świecie są wstrząśnięci. Nic nie zapowiadało tego tragicznego wydarzenia.

Dramatyczne doniesienia ze świata. Nie żyje uwielbiany amerykański aktor Kevin Dobson. Największą popularność przyniosła mu rola w serialu Kojak, wielokrotnie emitowanego w TVP. Smutną wiadomość o odejściu wielkiego artysty przekazał TMZ. Jak wynika z relacji serwisu, przyczyną śmierci był zawał serca. Miał 77 lat.

Nie żyje aktor Kevin Dobson

Kevin Dobson urodził się 18 marca 1943 roku w Nowym Jorku. Początkowo pracował na stanowisku dyrygenta na Long Island Road. Jego kariera aktorska rozpoczęła się w 1986 roku. Wystąpił między innymi w serialach takich jak: Tylko jedno życie, The Doctors oraz The Mod Squad.

Największą popularność jednak przyniosła mu rola detektywa Bobby’ego Crockera w serialu Kojak. Był on partnerem porucznika Theo Kojaka, w którego rolę wcielił się Telly Savalas. Serial emitowano w telewizji CBS w latach 1973-78. Po raz pierwszy w Polsce mieliśmy okazję zobaczyć go w latach 70., kiedy to emitowało go TVP. Produkcja zdobyła ogromną liczbę fanów, dlatego też był wielokrotnie emitowany ponownie.

  1. Gwiazda „Dzień Dobry TVN” w ciąży. Nikt się nie spodziewał, znamy termin porodu
  2. Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” ujawniła niespodziewanie, dlaczego odeszła jedna z czołowych postaci programu. Wielu będzie zaskoczonych

Kevin Dobson największą popularność zdobył, dzięki roli w serialu „Kojak”

W 1979 roku zagrał główną rolę w serialu pod tytułem Knots Landing. Gościnnie występował także w serialach, które cieszyły się dużą popularnością w Polsce, jak np. Zdarzyło się jutro, Nash Bridges, Moda na sukces czy Dowody zbrodni.

Pojawił się także w kilku znanych pozycjach filmowych: Botwa o Midway, twarde lądowanie oraz 1408. Otrzymał propozycję odegrania Thomasa Magnuma w serialu: Magnum, odrzucił jednak tę propozycję, wskutek czego rolę tę otrzymał Tom Selleck. Wiadomość o jego śmierci zasmuciła fanów na całym świecie.

Kevin Dobson zmarł z powodu zawału serca, miał 77 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

#RIPKevinDobson #KnotsLanding #MackMacKenzie #KevinDobson pic.twitter.com/Cv5H7DC7IT

— Lashawn (@RRice27927) September 7, 2020

Zmarł ceniony amerykański aktor Kevin Dobson.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  2. Spacerował spokojnie po Sopocie. Nagle zobaczył torbę. Zaniemówił jak zobaczył co jest w środku
  3. Katarzyna Skrzynecka nie wytrzymała. Prosto do kamery pokazała gest, którego nikt się nie spodziewał
  4. Włączyła laptopa, po chwili już nie żyła. Jej ciało znalazł mąż
  5. Do sieci trafiło porażające nagranie. Małe dziecko wisiało za oknem domu, traciło siły
  6. Mówią o niej „surówka antystresowa”, wszystko z 1 powodu. Niesamowicie soczysta i smaczna, wygrywa prostotą wykonania

Źródło: fakt.pl, tmz.com