Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Nie żyje gwiazdor uwielbianego programu, miał tylko 33 lata. Rodzina właśnie poinformowała o śmierci
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 29.12.2020 14:19

Nie żyje gwiazdor uwielbianego programu, miał tylko 33 lata. Rodzina właśnie poinformowała o śmierci

Regina King
fot. pexels.com

Nie żyje Nick McGlashan, prowadzący program Najniebezpieczniejszy zawód świata, który można było obejrzeć na Discovery Channel. O śmierci gwiazdora poinformowała jego rodzina. Miał zaledwie 33 lata.

Nie żyje Nick McGlashan, rybak, który od 2013 roku prowadził popularny program Najniebezpieczniejszy zawód świata. Można go było zobaczyć w aż 80 odcinkach produkcji.

Nie żyje McGlashan

Rodzina Nicka pogrążyła się w żałobie. To właśnie najbliżsi poinformowali o tym smutnym wydarzeniu. Nie podano jednak przyczyny śmierci w tak młodym wieku 33 lat.

Mój brat Nick nie żyje. To jest najtrudniejsze, co mnie w życiu spotkało. Proszę, uściskajcie swoich najbliższych — napisała na Twitterze jego siostra, Lyd.

McGlashan swoją przygodę w programie rozpoczął w 2013 roku, kiedy to został pokładowym na statku Cape Caution. Wygląda na to, że świetnie sprawdzał się w swojej roli, ponieważ wkrótce awansował na bosmana na statku Summer Bay.

Prezenter pojawił się również w kilku odcinkach specjalnych wspominanego wyżej programu i różnych spin-offach produkcji. Telewizja Discovery Channel poczuła się w obowiązku wydać oficjalne oświadczenie w sprawie śmierci ich gwiazdora.

Przesyłamy nasze najszczersze kondolencje w kierunku rodziny Nicka w trakcie tego trudnego czasu. Nick pochodził z niezwykle doświadczonej rodziny poławiaczy krabów i posiadał ogromną wiedzę na temat swojej pracy. Miał również niezwykłe poczucie humoru, które nie opuszczało go nawet w najtrudniejszych momentach. Będzie go nam i wszystkim, którzy go znali, bardzo brakowało — czytamy w tłumaczeniu portalu antyradio.pl.

Kim był Nick McGlashan?

Nick McGlashan urodził się w Akutan na Alasce. Zasłynął jako jeden z prowadzących program Najniebezpieczniejszy zawód świata. Produkcja miała swoją premierę w 2005 roku. W Polsce mogliśmy ją oglądać na kanale Discovery.

Serial telewizyjny pokazywał poławiaczy krabów czy śledzi na statkach rybackich na Morzu Beringa podczas sezonów połowu krabów królewskich i śnieżnych na Alasce. Praca wiąże się z bardzo wysokim ryzykiem obrażeń na zdrowiu lub nawet śmierci.

Widzowie z zapartym tchem śledzili jak rybacy, i ekipa filmowa, musiała uchylać się przed ciężkimi pojemnikami wypełnionymi złowionymi już krabami, mierząc się z takimi trudnościami jak mokra, śliska powierzchnia statku czy nierówna nawierzchnia. A to wszystko często w otoczeniu wysokich fal i wichur, które nieustannie bujały całym pokładem.

Każdy odcinek koncentruje się na innej łodzi, i innej historii, sytuacji lub temacie. Często zagłębiano się w poczynania nowicjuszy, którzy dopiero stawiali swoje pierwsze kroki w tym niebezpiecznym zawodzie. Poniżej możecie zobaczyć fragment show.

Nick już nigdy więcej nie poprowadzi programu, podobnie jak ten prowadzący. Dla jego rodziny to z pewnością musiał być ogromny cios i strata. Niestety, ale to niejedyna smutna informacja, o której ostatnio informowaliśmy.

Zobacz zdjęcie i wideo:

nie żyje

Nie żyje Nick McGlashen.

Był jednym z prowadzących Najniebezpieczniejszego zawodu świata.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: antyradio.pl, twitter.com, tmz.com