Rozrywka.Lelum.pl > Nowości > Nie żyje Jarosław Bondar. Smutna informacja
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 05.06.2021 10:27

Nie żyje Jarosław Bondar. Smutna informacja

Urszula Gałecka
fot. Lelum.pl

Media przekazują przykre wiadomości, nie żyje Jarosław Bondar. Mężczyzna działał zawodowo na rzecz miasta Szczecin. Informacja ta pojawiła się w serwisie Stowarzyszenia Architektów RP w Szczecinie.

Nie żyje Jarosław Bondar. Wieści przekazane przez SARP Szczecin na Facebooku potwierdził portal W Szczecinie, który skontaktował się w tej sprawie z rzecznikiem prasowym prezydenta Szczecina.

Nie żyje Jarosław Bondar. Był architektem miasta Szczecin

Jak powiadomił SARP Szczecin, wieści o śmierci Jarosława Bondara poruszyły jego kolegów i koleżanki z branży. Architekt pracował na rzecz Szczecina od 2014 roku.

Wszystkich nas zdruzgotała wiadomość o śmierci naszego Kolegi. Dr inż. arch. Jarosław Bondar był Architektem Miasta Szczecin, wieloletnim członkiem szczecińskiego Oddziału SARP, adiunktem w Katedrze Projektowania Architektonicznego na Wydziale Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie – czytamy w social mediach.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Współpracownicy zapamiętają Jarosława Bondara jako oddanego kolegę i mężczyznę pełnego pasji. Architekt uwielbiał również bowiem muzykę. W pracy cechował się ogromnym profesjonalizmem. Zmarł, dożywając wieku 54-lat.

Prócz tego serdecznym Kolegą, pełnym pasji muzykiem. Miał 54 lata. Nigdy nie zapomnimy Twojego profesjonalizmu, życzliwości, spokoju i serdeczności. Przyjacielu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało – kontynuują przedstawiciele SARP Szczecin.

Do mediów nie trafiły informacje dotyczące przyczyny śmierci Jarosława Bondara.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: W Szczecinie