Rozrywka.Lelum.pl

fot. youtube.com/TVreklama

Nie żyje Mateusz Murański. Odszedł w wieku 29-lat

8 Lutego 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Miał zaledwie 29 lat, został znaleziony martwy. Był popularnym sportowcem, swoich sił próbował także w aktorstwie. Wieść o jego śmierci lotem błyskawicy obiegła media. Nie żyje Mateusz Murański. 

Nie żyje Mateusz Murański

Informację o śmierci przekazał “Super Express”, została już potwierdzona przez prokuraturę okręgową w Gdańsku. Jak informuje tabloid, służby powiadomił zaniepokojony krewny, który nie mógł dodzwonić się do mężczyzny. Niestety, 29-letni Mateusz Murański został znaleziony martwy.

Ciało zostało już wstępnie przebadane, na miejscu pojawił się również biegły. Na chwilę obecną udało się wykluczyć udział osób trzecich. 

Katarzyna Cichopek

Na oczach wszystkich oddał mocz na Cichopek, aż zaniemówiła. Tego wydania "PnŚ" nie zapomni do końca życia

CZYTAJ DALEJ

Dramatyczna wiadomość. Nie żyje 29-letni zawodnik FAME MMA

Mateusz Murański największą sławę zdobył dzięki rozgrywkom FAME MMA. Miał na koncie wiele zwycięstw, niestety w ostatnich miesiącach nie towarzyszyła mu dobra passa. Jego konflikt z Arkadiuszem Tańculą wywindował go na pozycję jednego z najpopularniejszych zawodników.

Nawet ci, którzy nie kibicowali mu w rozgrywkach przyznają, że wraz ze swoim ojcem Jackiem, lubującym się w medialnych kontrowersjach i zadymach, stanowili niepowtarzalny duet. Mateusz zaś dał się poznać, jako bardzo wytrzymały bokser. 

W swojej karierze sportowej pokonał m.in. “Epic Cheat Meala”, “Warszawskiego dresika” i “Melonidasa”. 

Mateusz Murański próbował sił w aktorstwie

Widzowie niezainteresowani FAME MMA mogli także zobaczyć go w popularnych programach. Był znany szerszej publiczności jako aktor serialu "Lombard. Życie pod zastaw", zagrał również kibica w nominowanym do Oscara "IO" Jerzego Skolimowskiego. Oprócz tego wystąpił także w “Asymetrii”, czy “Innych ludziach”.

Niestety, w ostatnim czasie o Mateuszu mówiło się znacznie mniej w kontekście kariery - głośno natomiast zrobiło się o jego rzekomych problemach z narkotykami. Tabloidy podają, że 29-latek miał trafić na odwyk. Murański nie przekreślał jednak niczego, co do tej pory osiągnął i jeszcze niedawno na łamach Plotka obiecywał, że jeszcze powróci - nie tylko na ring, ale także antenę. 

- Jestem szczęśliwie zakochany, spełniam się w pracy i w życiu. Moja dziewczyna od wielu lat pracuje jako inspektor i pomaga zwierzakom. Jeździ do Ukrainy i na tyle, ile mogę, pomagam jej, bo jesteśmy również domem tymczasowym dla zwierzaków po przejściach. Otwieramy nawet swoje pierwsze małe schronisko - zdradzał. 

Rodzinie składamy kondolencje. 

ksiądz

Przyjęła księdza po kolędzie, a ten nagle wpadł w szał. "Zgnijecie w piekle". Kilka słów i się zagotował

CZYTAJ DALEJ
Biedronka

To znalazła w "Biedronce", zamurowało ją, gdy spojrzała na dno kartonu

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

FAME MMAMateusz Murański

Podobne artykuły

Nowości

Cudowne nowiny od Natalii Kukulskiej. Pokazała najmłodszą córeczkę
Czytaj więcej >

Nowości

Skiba rozwiódł się i już planuje ślub z 26 lat młodszą. Wyszło na jaw, dlaczego tak im się spieszy
Czytaj więcej >

Nowości

Wszystko zadziało się, gdy Grażyna Torbicka trafiła do szpitala. Była zdumiona, kogo tam zobaczyła
Czytaj więcej >

Nowości

Martyna z "Nasz nowy dom" pokazała w jakich mieszka warunkach. Niepojęte, jej dom nadaje się do remontu
Czytaj więcej >

Nowości

"Niewiele możemy". Biskup na kazaniu zaczął mówić o Marcie Kubackiej, poruszające słowa
Czytaj więcej >

Nowości

Magda Gessler przed chwilą wydała komunikat. Przyznała się do haniebnego zachowania
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]