Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Nie żyje uczestnik ,,Gogglebox”. Zmarł po krótkiej chorobie
Karol Osiński
Karol Osiński 28.06.2021 22:04

Nie żyje uczestnik ,,Gogglebox”. Zmarł po krótkiej chorobie

gogglebox
Fot. pixabay.com

Dotarła do nas najgorsza wiadomość. Nie żyje uczestnik słynnego programu Gogglebox Pete McGarry. Mężczyzna występował w brytyjskiej edycji programu. O jego śmierci poinformowali twórcy produkcji. Zmarł po krótkiej chorobie. Miał 71 lat.

W komunikacie producentów programu nie podano dokładnej przyczyny, jednak wykluczono obecność koronawirusa. Rodzina zmarłego mężczyzny pogrążona jest w wielkim żalu.

Nie żyje uczestnik brytyjskiej edycji programu Gogglebox, Pete McGarry

Informacja o śmierci Pete McGarry’ego pojawiła się na oficjalnym Twitterze twórców popularnego show, w którym uczestnicy oceniają i komentują inne, znane programy telewizyjne.

Z wielkim smutkiem informujemy, że gwiazdor Gogglebox, Pete McGarry, zmarł w ten weekend w wieku 71 lat po krótkiej chorobie, w otoczeniu rodziny – czytamy.

– Cała rodzina Gogglebox, obsada i ekipa programu będą za nim tęsknić. Nasze myśli są z Lindą, ich dziećmi i wnukami. Od 2000 roku Pete i Linda zapewnili opiekę zastępczą ponad 100 dzieci. Był on ukochanym ojcem, mężem i dziadkiem – napisano w komunikacie twórców Gogglebox.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pete McGarry wsławił się nie tylko uczestnictwem w uwielbianym przez telewidzów programie, ale także tym, że wraz z małżonką stworzył rodzinę zastępczą dla ponad setki dzieci, co uznawane było za niewiarygodnie humanitarny i wielkoduszny wyczyn. Twierdzili, że sprawia im to wielką radość.

To daje ogromną satysfakcję. Po prostu uwielbiam to robić. Zawsze powtarzam, że do bycia rodzicem zastępczym wystarczy wolny pokój, poczucie humoru i dobre serce – cytuje słowa małżonki zmarłego 71-latka Fakt.

McGarry z żoną i synem gościli w progamie Gogglebox od roku 2013 do dziś z przerwą w roku 2014. Ich syn wziął wówczas udział w słynnym reality show Big Brother. W komplecie powrócili na antenę dwa lata później. Niestety nie jest to jedyna przykra wiadomość, którą wam podajemy na przestrzeni ostatnich dni.

Pete will be dearly missed by the entire Gogglebox family, cast and crew. pic.twitter.com/1xd0DgwREO

— C4 Gogglebox (@C4Gogglebox) June 28, 2021

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl

Tagi: Gogglebox