Rozrywka.Lelum.pl > Programy > Nieoczekiwane wyznanie Andrzeja z „Sanatorium miłości”. „Myślałem, że pampersa będą mi zakładać”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 20.03.2022 13:19

Nieoczekiwane wyznanie Andrzeja z „Sanatorium miłości”. „Myślałem, że pampersa będą mi zakładać”

Sanatorium miłości
Screen z „Pytania na śniadanie”

Nadchodzi premiera czwartego sezonu „Sanatorium miłości”. Uczestnicy najnowszej edycji gościli dziś w studio „Pytania na śniadanie”. Opowiedzieli o swoich odczuciach i wrażeniach. Z wypowiedzi jednego z bohaterów, Andrzeja można wywnioskować, że czekają nas nie lada emocje.

20 marca rozpoczyna się czwarty sezon „Sanatorium miłości”. Program ten w ciągu zaledwie trzech lat zdobył sympatię i serca widzów w całej Polsce. Wiemy już, że historie bohaterów nie kończą się wraz z kolejnymi seriami.

Pod koniec 2021 roku zaręczyli się uczestnicy 3. odsłony, Anna i Zbigniew. 63-latek oświadczył się ukochanej na żywo, w programie „Pytanie na śniadanie”. Nieco wcześniej miłość przyrzekły sobie także gwiazdy drugiego sezonu, Iwona i Grzegorz. Nic dziwnego, że prowadzone przez Martę Manowską show wzbudza coraz większe zainteresowanie, a widzowie z całego kraju śledzą poczynania swoich ulubionych bohaterów.

Uczestnik „Sanatorium miłości” z zaskakującym wyznaniem. Wielkie emocje na planie programu

W dzień premiery kolejnego sezonu, w „Pytaniu na Śniadanie” gościli Anna, Andrzej i — wirtualnie — Mariola. Uczestnicy opowiadali m.in. o swoich historiach, o tym, jak dostali się do programu i jakie mają oczekiwania. Zdradzili też, jak wielkie emocje towarzyszyły im na planie.

Sanatorium miłości
Pytanie na Śniadanie

Anna wyznała, że nie spodziewała się przyjęcia. Andrzej, jako były trener takich klubów piłkarskich jak Legia stwierdził, że jego miłością zawsze była piłka. Z kolei przebojowa Mariola rozpoczęła temat sportów ekstremalnych. Niewątpliwie na planie „Sanatorium miłości” nie brakowało wrażeń.

Możemy to stwierdzić już po samych ujęciach z nadchodzących odcinków, które zaprezentowano na ekranie — wraz z całą gamą niesamowitych wyzwań i przygód. Sam Andrzej zaznaczył, że zgłosił się do programu, poszukując adrenaliny podczas jesieni życia. Zdaje się, że odnalazł to, czego szukał.

Zrobiłem ekstremalne rzeczy w tym programie… Myślałem, że pampersa będą mi zakładać – zdradził.

Miłość, taniec, kręgle i kajaki, wieczorne imprezy i połykanie ognia — a jesteśmy pewni, że to jedynie część z tego, co zobaczymy w nadchodzących odcinkach. Jesteście ciekawi?

Sanatorium miłości
Sanatorium miłości

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nikt już nie ma wątpliwości. Marcin Hakiel podjął życiową decyzję, dla nowego wizerunku robi wiele
  2. Jutro w „Pytaniu na śniadanie” pojawią się niezwykli goście. Będzie wielkie świętowanie
  3. Fani oniemieli na widok najnowszego zdjęcia Adriany Kalskiej. „Ten Roznerski to nie wie co miał”